Dodaj do ulubionych

Internet w t-mobile, polecacie?

03.04.13, 18:05
Co sądzicie na temat bezprzewodowego internetu z t-mobile? Działa szybko (Mieszkam na ul. Szwoleżerów od strony ul. Żołnierskiej)?
Jeśli go nie polecacie to jaki inny internet bezprzewodowy polecacie?
Edytor zaawansowany
  • bartek9630 03.04.13, 18:31
    Właśnie kończy mi się umowa i zdecydowanie nie przedłużam. Zasięg 3G nawet przy dwóch kreskach nie szaleje.Brałem na próbę LTE z cyfrowego polsatu i muszę przyznać że aż śmigał,nic to jednak do netu z upc.
  • wicz2012 04.04.13, 16:53
    Każdy chwali swoje.
    Ja polecam t-mobile. Też mieszkam na Szwoleżerów i nie mam problemu z zasięgiem.
  • setif 04.04.13, 22:37
    Mieszkam na Piłsudskiego, od trzech lat korzystam z internetu t-mobile i nie narzekam.
  • luite 04.04.13, 23:00
    Ja korzystałem z tego dostawcy w 2010 roku i była masakra, mieszkam na początku Powstańców. Może teraz się zmieniło oby na lepsze.
  • veck 09.04.13, 14:40
    Jeżeli T-mobile to to samo co ERA (blukonekt), to dziekuje bardzo, porażka, muli się, a o filmach i TV można zapomnieć.
  • setif 10.04.13, 10:55
    Korzystam z blueconnect, oglądam głównie filmy, bo nie mam telewizji i chodzi bardzo dobrze.
  • veck 15.04.13, 14:39
    No właśnie, widać, że dużo zależy tu od przypadku, miejsca odbioru, ukształtowania terenu, gęstości sygnału. Mam blukonekt firmowy, to mi rybka i tak nie płacę. Prywatnie nigdy bym nie zapłacił za to badziewie. Jak sprawdzam poczte to mogę iść do kuchni zrobic sobie herbatę, jak wracam to już mam odebraną pocztę - przeważnie.
  • lula_8 10.04.13, 16:11
    Dziękuje za wszystkie opinie i jednak wezmę ten internet ;)
  • dudus86 10.04.13, 18:09
    Witam,

ja Tobie poleciłbym kupić starter internetu z T-mobile i sprawdzenie jak to działa. Wydasz 10 zł, jak będzie działać to weź internet w abonamencie w T-Mobile a jak nie to kartę wyrzuć do śmietnika i spróbuj np.Plus Online Jest to najlepsze rozwiązanie ponieważ nie będziesz musiał/a podpisywać umowy .

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka