Dodaj do ulubionych

zniszczone ulice: do Perkowskiego i Uścińskiego

11.04.13, 09:49
tak wiem: zima, śnieg i lód zatem nic się nie da zrobić. Proszę zadzwonić latem to się może uda się zająć tematem. To jest tzw. spuszczanie klienta na księżyc, jednak zastanawia mnie brak opieki nad mieniem miasta/powiatu. W ostatnich latach oddano do użytku Batorego i łącznik między Powstańcow i stadionem, jednak nikt nie dba o stan wykonania tych ulic. Odebrano, pokwitowana, wypłacono pieniądze i tyle. Tymczasem może warto podnieść cztery litery zza biurka i przejść się w teren (będzie i zdrowiej i taniej). Wtedy naocznie można przekonać się jakie uchybienia pojawiają się na ulicach, wypadające krawężniki, kostki brukowe, rozsypująca się nawierzchnia. Nikt mnie nie przekona, że pojawiające się na jezdni ul. Batorego dziury/odpryski asfaltu to normalne zjawisko. Jeśli tego się nie naprawi to za jakiś czas w tych miejscach asfalt rozsypie się doszczętnie, tak jak na osławionym objeździe tunelu.
Edytor zaawansowany
  • meggy.kotka 11.04.13, 12:08
    Zajrzyj na Skrajną. Jak dla mnie to wykonawca powinien robic tą drogę od początku, bo doszczętnie sie rozpadła.
  • pi0trw 11.04.13, 14:14
    Dokładnie! Od lat miasteczko nie może też rozwiązać problemu z fragmentem Powstańców, przy samym rondzie. Wstyd i dramat. A na co czeka remont kolejnego odcinka Powstańców? Czyżby na ukończenie budowy kościola?
  • corrida_pl 11.04.13, 15:17
    pi0trw napisał:

> Dokładnie! Od lat miasteczko nie może też rozwiązać problemu z fragmentem Powst
    > ańców, przy samym rondzie. Wstyd i dramat. A na co czeka remont kolejnego odcin
    > ka Powstańców? Czyżby na ukończenie budowy kościola?

Zjeżdżając z ronda w Powstańców można zgubić zderzak (i nie tylko) w dziursku z prawej strony...

--
    Podwładny powinien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty tak, aby swoim pojmowaniem istoty rzeczy przełożonego nie peszyć - z ukazu cara Piotra I z 9 grudnia 1708 roku
  • wild.wind 19.04.13, 07:48
    A tą drogą to kto zarządza?
  • kerajm 19.04.13, 08:45
    zgadzam się z przedmówcą, minęło 3 lata i z ulicy Skrajnej zrobił się tor przeszkód. Ulica Skrajna to piękny obraz kadencji burmistrza i pokaz jak źle się wydaje pieniądze.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka