• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Przedszkole Leśny Zakątek

• 13.01.14, 08:20
    Dla kogo jest przedszkole czynne od 7 do 17:30?
    Większość ludzi pracuje w Warszawie, nie ma opcji żeby ostawić dziecko i zdążyć na 8 do pracy, z powrotem też jest trudno - no takie mamy czasy. Do tego odpłatność za przedszkole jest możliwa tylko gotówką u pani intendent, która znika z placówki o 16-tej. Ja wiem, że duża część dzieci jest odprowadzana po 8 i odbierana przez babcie i ciocie już po obiedzie - tylko to powinno być traktowane jako kuriozum, a nie normę.
    --
    W życiu wszystko jest pożyczone
    Edytor zaawansowany
    • 13.01.14, 09:49
      witam
      moje dziecko uczęszczało do tego przedszkola i byłam bardzo zadowolona. Odnośnie godzin otwarcia nie było problemem przyprowadzać dziecko wcześniej. Ja przyprowadzałam o 6.45 i zawsze jakaś pani była. Rozmawiałam o tym z Panią Dyrektor i przedstawiłam sytuację, ze zaczynam pracę o 7.30 i muszę dziecko wcześniej przywozić i się zgodziła :) Odnośnie opłat za przedszkole- Pani intendentka, kiedy jest termin płatności za przedszkole to ma dyzury i zostaje do 17. Wystarczy się dowiedzieć w jakie dni i będzie ok. Ja dziecko odbierałam ok 16-16.30 o nigdy z tym nie miałam problemu. Nie raz było tak, że nie mogłam być o tej godz to zostawiałam w kopercie u wychowawcy grupy i na drugi dzień miałam potwierdzenie:) Jeśli ma się jakieś uwagi odnośnie przedszkola to zalecam udać się do dyrekcji przedszkola i przedstawić swoje uwagi. pani Dyrektor jest bardzo ugodowa i zawsze znajduje jakieś rozwiązanie:) Wiem to nie tylko z mojej strony ale moich znajomych odprowadzających tam dzieci:)
      • 14.01.14, 23:21
        Zgadzam sie z przedmowca. Lesny Zakatek jest najlepszym przedszkolem a P.Dyrektor jest wspaniala babka z ktora wszysko mozna zalatwic i ktora nie stwarza zadnych problemow wystarczy pojsc i porozmawiac
      • 25.01.14, 17:43
        gusiaa00 napisała:

> witam
        > moje dziecko uczęszczało do tego przedszkola i byłam bardzo zadowolona. Odnośni
        > e godzin otwarcia nie było problemem przyprowadzać dziecko wcześniej. Ja przyprowadzałam o 6.45 i zawsze jakaś pani była. Rozmawiałam o tym z Panią Dyrektor i
        > przedstawiłam sytuację, ze zaczynam pracę o 7.30 i muszę dziecko wcześniej prz
        > ywozić i się zgodziła :)

mój Boże, to coś wspaniałego. Tylko, że wypadałoby, żeby można było o tej 6:45 zostawić dziecko paniom, które nie wchodzą właśnie do obiektu tylko są gotowe na opiekę nad dzieckiem.

Odnośnie opłat za przedszkole- Pani intendentka, kiedy
        > jest termin płatności za przedszkole to ma dyzury i zostaje do 17. Wystarczy s
        > ię dowiedzieć w jakie dni i będzie ok. Ja dziecko odbierałam ok 16-16.30 o nigd
        > y z tym nie miałam problemu. Nie raz było tak, że nie mogłam być o tej godz to
        > zostawiałam w kopercie u wychowawcy grupy i na drugi dzień miałam potwierdzenie
        > :) Jeśli ma się jakieś uwagi odnośnie przedszkola to zalecam udać się do dyrekc
        > ji przedszkola i przedstawić swoje uwagi. pani Dyrektor jest bardzo ugodowa i z
        > awsze znajduje jakieś rozwiązanie:)

Piszesz jakbyś była tą Panią dyrektor. Otóż ja nie będę zostawiał koperty u wychowawczyni - przedszkole ma numer rachunku bankowego, który powinien być jawny i w obecnych czasach nikt nie nosi ze sobą takich kwot tylko robi spokojnie przelew. Czy to jest nie do przeskoczenia?
        Dla mnie godzina 16:30 jest abstrakcyjna.
        --
        W życiu wszystko jest pożyczone
    • 15.01.14, 09:22
      Proszę sobie poszukać innego przedszkola, moje dziecko chodzi do takiego które otwarte jest od 6:30 do 18:00.
    • 24.01.14, 01:13
      czyli z tym przedszkolemsasame problemy. Dobrze,że nas tam nie przyjeli:)
      • 24.01.14, 08:30
        z którym przedszkolem same problemy??
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.