Dodaj do ulubionych

Komunikacja Ząbek a więc 170 w naszych snach.

08.03.07, 19:34
Autobus 145 już nie kursuje do Trockiej bo ktoś miał kaprys zmienić trasę bez jakich kolwiek konsultacji z mieszkańcami Ząbek(mi nic na ten temat nie wiadomo ale może się mylę).Linia 345 to za mało.Trzeba było dorzucić 145 na Młodzieńczej-PARANOJA.Obecny burmistrz Ząbek obiecywał 170 do Ząbek od 1.01.2007.No i co? No i ....Gratulacje dla Burmistrza.Może dorzucić coś o dziurach na Ząbkowskich drogach?Szczególnie przy wjeżdzie na działki.Zaczyna się łatanie zamiast wymiany nawierzchni.Zawsze kłamstwa i gruszki na wierzbie,byle do koryta sie dostać.Chciałbym dać szanse nowemu Burmistrzowi ale chyba nie tędy droga!!!
Edytor zaawansowany
  • vsa 08.03.07, 20:19
    Ja jestem mieszkańcem Ząbek i nowa trasa 145 bardzo mi odpowiada!!!!!!!!!!!!!
    Pozatym zgadzam się z Tobą w 100%
  • monic18 13.03.07, 20:13
    Jak widać jednym nowa trasa 145 bardzo pasuje a innym nie.

170 to był kiepski pomysł. Autobus miał jeździć od stacji PKP w Ząbkach do
    Wileńskiego (przez Janowiecką) i dalej metro Ratusz i Al. Solidarności zgodnie
    z aktualną trasą. Tym samym proj. trasa 170-tki pokrywała się z pociągiem KM
    oraz A3(X). Nie rozwiązywałaby problemów dojazdów mieszkańców zarówno z
    południowej jak i północnej części Ząbek.
    Już lepiej zamówić zwiększenie kursów linii X. W godzinach szczytu na Batorego
    jest już w autobusie totalny full.
  • wstachera 13.03.07, 20:29
    Autobus 170 miał jeździć do stacji PKP, ale na początku.
    Wiele wysiłku kosztowało mnie przekonanie dyrekcji ZTM do przedłużenia linii
    170 do Ząbek, chociaż na tej niedoskonałej trasie. Ale to nie znaczy, że na tym
    miało się skończyć.
    Po wykonaniu ul. Kopernika autobus miał jeździć aż do ul. Powstanców.

Czyli Ząbki centralne i południowe byłyby połączone z metrem bez dodatkowych
    opłat dla mieszkańców (bilet miejski).

Waldemar Stachera
    CZAS NA ZĄBKI

--
    "... uważam, że w polityce trzeba z podniesionym czołem robić to, co się robi,
    nie pod stolikami, nie po kryjomu, tylko na wierzchu"

Kazimierz Marcinkiewicz (27.11.2006 r. w Radio Zet)
  • vsa 14.03.07, 17:08
    Po wykonaniu ul. Kopernika autobus miał jeździć aż do ul. Powstanców.

Czyli Ząbki centralne i południowe byłyby połączone z metrem bez dodatkowych
    opłat dla mieszkańców (bilet miejski).

O i to mi się podoba!!!!!!1
  • zdich 14.03.07, 17:20
    Brzmi niezle , ale co z Zabkami polnocnymi ?
  • zanecin 08.03.07, 20:42
    Nowa trasa to dla mnie bomba, poprzedni objazd był trudny do zniesienia i
    dlatego m.in. przesiadłem się na rower czego wszystkim życzę (i oczywiści BMW w
    garażu)
  • robek1978 09.03.07, 19:34
    jestem mieszkańcem ząbek i dla mnie zmiana trasy 145 pogorszyła dojazd ale ktoś
    musi być nie zadowolony,zgadzam się z tym że inny autobus(miejskiej komunikacji
    warszawskiej oczywiście) łączący ząbki z centrum warszawy rozwiązał by problem
    na dobre inaczej wiecznie będą żale i pretensje,zatem trzymam kciuki by władze
    ząbek zrobili coś w tym kierunku pozdro
  • sibeliuss 11.03.07, 21:11
    Przestańcie marzyć o 170.
    Nastawienie UM jest jakie jest, władze nie chcą wydać 5 groszy na autobus i to
    się prędko nie zmieni.
    --
    w mojej bajce to ja jestem królewiczem
    ---------------

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.