Dodaj do ulubionych

Ciekawski George

30.10.10, 21:11
Znalazlam zapowiedz ksiazki "Ciekawski George" po raz pierwszy wydanej po polsku. Wreszcie! I do tego to jest klasyczna, pierwsza z serii opowiesc. Mam nadzieje, ze niedlugo pojawia sie kolejne. Az dziw bierze, ze tak dlugo trzeba bylo na to czekac zwlaszcza ze George jest uroczy i bardzo zabawny a uwazam, ze zabawne ksiazki dla dzieci to jest tosmile
Edytor zaawansowany
  • michulanka 03.01.11, 16:26
    To byl strzal w 10! Mikolaj przyniosl "Ciekawskiego George'a" znajomym dzieciom, a te dzieci teraz oderwac sie od niego nie moga! Do tego w minimini zaczal leciec serial wiec jest kompletsmile Mysle, ze takie ksiazki, ktore dziecko chce czytac po kilka razy (lub, zeby mu je wielokrotnie czytano) sa wlasnie tym o co chodzi. Niestety niejednokrotnie nacielam sie kupujac ksiazke, ktora przeczytalysmy z corka raz i wystarczylo...Oczywiscie tego problemu nie ma gdy sie pozycza ksiazki z bibliotekismile
  • bruy-ere 09.06.11, 16:41
    dobrze wiedzieć, bajka animowana jest naprawdę ciekawa
  • michulanka 23.04.12, 10:07
    Pojawil sie w sprzedazy zestaw ksiazka z audiobookiem. Czy ktos juz slyszal audiobook? Mamy ksiazke wiec zestawu nie bardzo chce mi sie kupowac, a jakos nie widzialam zeby sprzedawano cd oddzielnie.
  • laemmchen79 24.09.14, 23:04
    Dziecku się podoba, mi średnio: opracowanie muzyczne ogranicza się do banalnych odgłosów upadku i wnerwiającej mnie melodyjki na początku i końcu historii, modulacja głosu lektora zaciąga amatorszczyzną, jak dla mnie to zero aktorstwa - nie wiem, czy pomogłam akurat taką odpowiedzią, myślę, że dla dużego fana tych opowieści jednak warto poszukać, ale tylko ze względu na to, że to o Georgu.
  • azazella 06.01.15, 21:56
    Mamy wszystkie części, moj synek (5 lat), slucha ich co jakis czas juz drugi rok i za kazdym razem zachwycony, chetnie do nich wraca. Co do audiobooka - mamy tylko jedna czesc z plyta - proste opracowanie muzyczne odbieram jako nie przekombinowane, proste, przyjemne dla dziecka. Serdecznie polecam.
  • odczepcie_sie 05.01.18, 09:45
    No chyba jednak lepiej czytać normalnie.
  • izzy_dizzy 27.04.18, 20:30
    Mamy wersję po angielsku. Mój syn uwielbia smile Muszę koniecznie poszukać polskiego wydania smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka