Dodaj do ulubionych

Nie działa poczta

IP: *.dynamic.chello.pl 26.10.15, 08:45
Od rana komunikat "usluga niedostepna" - zżarty sobie robicie :(. Co znowu nie działa??? I jak długo?
Edytor zaawansowany
  • dagny14 26.10.15, 09:20
    "usługa chwilowo niedostępna";
    coś ta "chwila" długo trwa...
  • agnieszka.rudnicka 26.10.15, 09:45
    no i oczywiście nie ma kontaktu z pomocą, poza możliwości wysyłyania badziewnych wiadomosci, na które i tak nie raczą odpisać :( przy pierwszej sposobności trzeba przekierować skrzynkę i całkowicie zmienić dostawcę usług... zaoszczędzili na kosztach usługi w Google, przekierowali skrzynki na własne stare serwery, które i tak nie wyrabiają... będzie jeszcze gorzej... jeśli ktoś chce mieć stabilną skrzynkę, to najwyższy czas stąd już uciekać... dopóki stabilność skrzynek zapewniało Google, było w porządku... teraz nie ma co liczyć na "informatyków" Agory :(
  • wesi 26.10.15, 09:50
    super prezent na poniedziałek rano
    ja się z tej poczty zabieram, bo to badziew.
    Nie mak ontaktu z pomocą, nie da się wejść na własna poczte - amatorzy i tyle.
    Jak ja mam pracować?
  • m.agnieszka 26.10.15, 10:01
    ja już sobie nawet konto na gmailu założyłam (było potrzebne do googlowych aplikacji telefonicznych)... i dzisiejszy dzień coraz bardziej utwierdza mnie w przekonaniu, że trzeba wiać póki jeszcze czas... bo jak inni wpadną na tej sam pomysł, to od tej migracji serwery im rozlecą się w pył...
    A może Agora powinna wydać komunikat treści - z dniem...... przestajemy się bawić w usługi dostawcy poczty.. idźcie w cholerę, a nam d...py nie zawracajcie niedziającymi serwerami i nieprzeniesionymi mailami... Amen
  • toma.toma 26.10.15, 11:12
    To jest parodia. Ale tak to jest jak się przesiada z dobrze funkcjonującego mercedesa, na rower Wierchowina 1926 bez łańcucha i nie ma części zamiennych. Ledwo zmieniliście i już się psuje. Tak to jest jak nie stać Gazety na dalszą eksploatację mercedesa. Przecież to żenada i myślę, czego wam w sumie życzę, że szybko stracicie wielu klientów. Zabijacie w tej gazecie wszystko: informacje, blogi, teraz pocztę. Czas na zabicie forów i całej reszty. R.I.P

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka