Dodaj do ulubionych

wchodzę na pocztę i co widzę? reklamy

IP: *.stargard.mm.pl 12.11.15, 16:34
.. widzę reklamy.
Na górze - kawa Nespresso
Z lewej strony pod folderami - Kaufland
Na dole - Poczta Polska

Niech mi to ktoś łopatologicznie wytlumaczy - co się tu dzieje?
Inni też tak mają?
Edytor zaawansowany
  • bagienny 16.11.15, 16:12
    Wszystko wyjaśnione jest w § 2. ust 2.3 Regulaminu Usługi Poczty Elektronicznej Agory

serwisy.gazeta.pl/PocztaGazeta/1,107961,18822199,regulamin-uslugi-poczty-elektronicznej-agory.html
    --
    Blox.pl tu się dobrze pisze
    blog o Blox
  • m.agnieszka 16.11.15, 18:24
    i dzieki temu regulaminowi oraz opóźnionych maili pożegnalam się z wami.
    Nowe konto zostało założone na gmailu, poczta z gazety została przekierowana na gmaila a ja mam satysfakcje z moja skrzynka nie stała sie targowiskiem, gdzie z jednej strony serwują kawę a z drugiej strony spożywkę.
    I zauważylam - że ten sam mail np. z Orsay przychodzi na gmaila punktualnie, zaś na gazete.pl parę godzin później. Co ciekawe - przekierowywując pocztę na gmaila dowiedzialam się, że dostarczona jest ona przez frm.poczta.onet.pl. Gmail ma tą ciekawą właściwość, że w nagłówku pokazuję dostawcę maila.
    Tak więc przez jakies 10 lat byłam waszą poczciarką... teraz jestem na gmailu, a gazetowy adres powoli zacznie się wygaszać..... Time to say goodbye
  • m.agnieszka 16.11.15, 18:43
    A co do opóźnionych maili - własnie dostałam maila o 18:37 z iperfumy.pl. Wiadomość jest datowana na godzinę 15. Przekierowana poczta przyszła z gazety.pl na gmaila poprzez frm.poczta.onet.pl. I prosze mi na koniec jeszcze wytłumaczyć - dlaczego w zakładce gdzie mam otwartą gazetową pocztę na firefoxie widzę logo onetu? żółtą dużą kropkę?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka