Dodaj do ulubionych

Do kur....... $%%$%^^&^%

18.01.16, 21:12
Ile mozna prosic zebyscie cos zrobili z ta poczta wychodzaca? Kazecie pisac maile na
pomoc@agora.pl
a i tak nikt nie dajecie odpowiedzi!!!!! LITOSC!
Edytor zaawansowany
  • aankaa 18.01.16, 23:44
    mix_net napisał:

> Ile mozna prosic zebyscie cos zrobili z ta poczta wychodzaca? Kazecie pisac mai
    > le na
    > pomoc@agora.pl
    > a i tak nikt nie dajecie odpowiedzi!!!!! LITOSC!

a jesteś pewien, że mail doszedł skoro masz problem z pocztą wychodzącą ?
  • mix_net 19.01.16, 11:36
    Tak jestem pewien! Mam problem (jak i inni ktorzy tutaj na tym forum), z poczta wychodzaca poprzez zewnetrzny program pocztowy. Maila napisalem oczywiscie poprzez zalogowanie sie na www. Temat znany od polowy grudnia!
  • bagienny 19.01.16, 13:32
    Sprawdzimy. Przepraszamy za opóźnienia w odpowiedzi.

--
    Blox.pl tu się dobrze pisze
    blog jak to i owo zmienić na Bloxie
  • larvae 19.01.16, 21:01
    Co sprawdzicie ?!?
    SMTP nie działa już od miesiąca.
    A Wy sprawdzicie ?!?
  • bagienny 21.01.16, 09:33
    Twoje zgłoszenie zostało przekazane do działu technicznego - przesłałeś nam wszystkie niezbędne informacje i wykonałeś zalecenia. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

--
    Blox.pl tu się dobrze pisze
    blog jak to i owo zmienić na Bloxie
  • larvae 21.01.16, 15:06
    Mam tylko nadzieje, ze tym razem nie będzie to odpowiedź, ze mam wyłączyć i włączyć smtp przez ustawienia.
  • larvae 25.01.16, 12:31
    No i co z tym SMTP?
    Będzie, nie będzie?
  • larvae 25.01.16, 15:46
    Pytając czy będzie miałem na myśli czy będzie w jakimś sensownym terminie.
    Jeśli ma być w 2017 to już mnie to nie będzie interesowało.
  • Gość: qba88 IP: 212.160.117.* 25.01.16, 17:07
    Ja dziś zostałem uraczony po raz n-ty tą samą nie dającą nic instrukcją tj.

1. zalogować się pod adresem konto.gazeta.pl i zmienić hasło
    2. zalogować się pod adresem poczta.gazeta.pl wysłać e-mail
    3. na stronie poczta.gazeta.pl sprawdzić w ustawieniach poczty -> informacje czy jest włączona obsługa smtp (ma być kolor zielony)
    4. zaktualizować hasło w programie pocztowym. Wysłać wiadomość.
  • larvae 25.01.16, 20:56
    Ja im odesłałem screeny dokumentujące brak wirusów, zmianę hasła i nadal niedziałający SMTP.
    Więc już mi chyba tych głupot nie przyślą.

Ciekawe, skoro Gazeta koniecznie chce się pozbyć użytkowników poczty to po co w ogóle włącza tą atrapę poczty.
    Nie prościej było po prostu zamknąć pocztę na dobre?
  • Gość: qba88 IP: 212.160.117.* 26.01.16, 12:34
    Ja to dostałem właśnie w odpowiedzi na przesłane wcześniej różnej maści zrzuty konifguracji klienta, poczty online itp. :) Także dział IT obsługujący pocztę gazety dalej drepcze w miejscu i udaje, że pracuje. Są dwie opcje: albo im się nie chce bo mają to gdzieś albo nie radzą sobie technicznie...
  • Gość: Larvae IP: *.opera-mini.net 26.01.16, 13:15
    A może chcą zlikwidować pocztę i pozbywaja sie klientów.
    Zresztą blokada SMTP nie ma nic wspólnego ze spamem - wiem bo znam osobę, ktora miala robaka i faktycznie rozsyłala mase spamu - jej SMTP ani przez chwile nie był i nie jest zablokowany.
  • larvae 26.01.16, 17:02
    Ps. Właśnie dostałem odpowiedź mailem, ze przekazali moja sprawę do działu technicznego.
    Nieźle, to już jakiś postęp, tylko zupełnie nie rozumiem dlaczego dopiero po miesiącu.
  • larvae 28.01.16, 18:13
    No nie może być.
    Odblokowali mi SMTP.
    Odpowiedź z pomocy technicznej była co najmniej dziwna - nie maja maili starszych niż 7 dni więc nie wiedza co mi zablokowało SMTP.
    Widać przegapili, że zgłaszałem im to kilkukrotnie od miesiąca.

Tak jednak czy owak - poczta działa.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.