Dodaj do ulubionych

Poczta przestała działać?

06.07.16, 14:24
od mniej więcej godziny nie dochodzą do mnie maile (a akurat czekam na ważny). Jestem w stanie wysyłać, nic nie dostaję.
Sprawdzam również bezpośrednio na panelu na stronie gazety, tak, spamfolder też sprawdzałem. Co się dzieje?
Edytor zaawansowany
  • bagienny 06.07.16, 14:39
    Czy problem dotyczy tego konta z którego napisałeś?

--
    Blox.pl tu się dobrze pisze
    blog jak to i owo zmienić na Bloxie
  • jarek.p 06.07.16, 14:46
    tak.
  • jarek.p 06.07.16, 15:15
    Nie jestem pewien, ale wygląda na to, że problemem może być routing, maile wysyłam sam do siebie z gmaila, czy swojej własnej skrzynki (działającej na moim prywatnym serwerze) i te dochodzą. NIe dochodzi natomiast korespondencja z mojej skrzynki służbowej w pracy (serwer pocztowy jest w Niemczech), nie dochodzi korespondencja z aliexpress.
  • bagienny 06.07.16, 17:17
    Problem został zgłoszony do działu technicznego.

--
  • jarek.p 06.07.16, 18:00
    Dzięki. Niektóre z testowych maili, które do siebie wysyłałem z poczty firmowej (Niemcy) doszły po dwóch godzinach, ale tylko niektóre. Maile z aliexpress nie doszły wcale.
  • bagienny 07.07.16, 13:20
    Mamy awarię poczty, polegającą na opóźnieniach w dostarczaniu wiadomości do użytkowników.

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia. Dokładamy wszelkich starań, by usunąć awarię w jak najkrótszym czasie.

--
  • inna57 07.07.16, 13:58
    Niemożliwe, zauważyliście. Już nie upierasz się że e-mail może iść od nadawcy do odbiorcy 5 dni?

No to jednak jakiś sukces jest.

Tylko proszę nie upieraj się że nigdy tak nie twierdziłeś. Mam od Ciebie w e-mailu czarno na białym.

--
    ... Moje wyspy szczęśliwe ...
    ... Pozytywnie zakręcona xxx ...
    Wallery_Next
    Mój świat igłą malowany
  • bagienny 07.07.16, 15:27
    Nie wiemy czego dotyczy Twój problem - nie otrzymaliśmy zgłoszenia.

--
  • inna57 07.07.16, 16:18
    Naprawdę zaczynasz mnie bawić. W poniedziałek 4 lipca 2016 roku wymienialiśmy korespondencję. A oto jeden z cytatów z Twojego e-maila "Poczta może być dostarczona z opóźnieniem do pięciu dni"
    Podwodą będzie szybciej. Jeszcze raz proszę ogarnijcie się. Nie musicie razem z innymi zawracać do XIX wieku.

--
    ... Moje wyspy szczęśliwe ...
    ... Pozytywnie zakręcona xxx ...
    Wallery_Next
    Mój świat igłą malowany
  • bagienny 07.07.16, 17:31
    "potrzebuję informacji (na adres pomoc@agora.pl) nagłówka wiadomości, która została wysłana np. w poniedziałek a dostarczona do Twojej skrzynki np. w środę. To trzeba sprawdzić."

--
  • inna57 09.07.16, 19:00
    Bagienny, ja ten problem zgłaszam od początku nastania nowej poczty. Co Ci po nagłówkach mojej poczty? Ja stwierdzam fakty. W Twoich postulatach o zgłoszenie na jakiegoś e-maila problemu brakuje mi jeszcze tylko prośby o rozmiar buta i świadectwo szczepienia ospy.
    Wytłumacz mi jaki interes miałabym w nieprawdziwym informowaniu Was o dziwnym zachowaniu poczty.
    Jak rozumiem już wiesz że e-maile nie mają pięciodniowego terminu doręczania? Gdyby tak było to technologia ta nigdy by się nie upowszechniła bo poczta tradycyjna jest dziś znacznie szybsza.
    A nasz gazetowy listonosz nadal nie może się doprosić naprawy roweru, o nowym już przestał nawet marzyć.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka