Dodaj do ulubionych

Poczta znów nie działa!!!

11.09.17, 16:07
Już o tym wiecie czy jak zwykle udajecie że Was to nie dotyczy.

Mamy XXI wiek a Wy korzystacie z ciągle umyślnego posłańca który w większości i tak dostarcza niechciane reklamówki. Albo się poddajcie bo ta poczta to mocna niedoróbka albo zaoferujcie w końcu dobry płatny produkt. Chętnych Wam nie zabraknie.

O ile płatny portal uważam za nielogiczny bo i tak jest pełen reklamówek, flashy itp to już poczta jako usługa dodatkowa ale czysta (bez reklam) ma sens.

Edytor zaawansowany
  • 11.09.17, 16:33
    Jaki został wyświetlony komunikat?
  • 11.09.17, 21:20
    Bagienny, błagam nie rozśmieszaj mnie. Poczta była dziś przez wiele godzin niedostępna a Ty się pytasz o komunikat. Wiesz jak wygląda coś co nie działa, czy zwyczajnie rżniesz głupa? Poczta nie działała, poczta jest "zasłana" reklamami, e-maile idą na piechotę, niektóre nawet 3 dni.
    Powtarzam po raz kolejny, zapłacę za produkt 100% bez reklam, ze spamem sama sobie poradzę ale reklama na pół ekranu zwyczajnie mi przeszkadza i jak sądzę nie jestem w tym odosobniona.

--
    ... Moje wyspy szczęśliwe ...
    ... Pozytywnie zakręcona xxx ...
    Mój świat igłą malowany
    ... Pozytywnie zakręcona 2 xxx ...
  • 12.09.17, 07:08
    Poczta byla dostepna, Twoje konto zostalo dokladnie sprawdzone. Jezeli nie moglas sie dostac do poczty - sprawdz swojego dostawce internetu.

Jezeli masz problemy - prosze, bys napisala na adres pomoc@agora.pl sprawdzimy problemy o ktorych napisalas.
  • 28.09.17, 11:33
    U mnie JEST:

Usługa chwilowo niedostępna.

Pracujemy nad rozwiązaniem problemu.

Przepraszamy za utrudnienia.

--
    ... Ave duce ptaszku pisowski tak sobie plujesz? ...> Ruski99
    Forum ze Dworum/Freedom
  • 28.09.17, 12:51
    Już sprawdzamy.
  • 28.09.17, 13:31
    Spróbuj zalogować się ponownie. Jeżeli będzie problem daj znać.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.