Dodaj do ulubionych

Poczta na gazecinie, spamowy syf.

28.02.18, 21:41
Tak od mniej więcej roku trwa ten spamowy syf. okazje z Okazika i inne badziwie, którego nawet nie warto otwierać. Ja rozumiem,że konto darmowe i trzeba się z pewnymi niedogodnościami pogodzić, lub gdzieś indziej wykupić płatne konto wolne od tego reklamowego syfu.
Niestety,gazecina puka w dno od spodu. Coraz więcej miałkich,ale za to płatnych treści, coraz więcej dziadostwa i oczywiście nachalnej promocji "gwiazd" typu lewandowska czy chajzer.
Oczywiście wszyscy cenimy to wasze "dobre dziennikarstwo".
Żal, kiedyś poważny i poczytny portal zamienił się w magiel w każdej praktycznie dziedzinie.
Z poczty w tej gazecinie już nie korzystam, niech tam się ładuje nadal ten reklamowy syf, którego nikt nie czyta.

--
Obserwuj wątek
    • bagienny Re: Poczta na gazecinie, spamowy syf. 01.03.18, 07:09
      Witaj.
      1. oprocz Ciebie, nikt nie ma wplywu na to gdzie podajesz swoj e-mail.
      2. okazik nie wysyla nie zamowionych powiadomien, ale szczegolow mozesz dowiedziec sie u zrodla.
      3. z kazdego newslettera mozesz sie wypisac, takze z okazika - sprawdz stopke wiadomosci.
      4. jezeli sa dostarczane materialy reklamowe przez nas - sa one oznaczone.
      Na koniec chcialem podziekowac za Twoj tekst krytyczny na temat poziomu serwisu.
      pozdrawiam i zycze milego dnia
      • nessuno Re: Poczta na gazecinie, spamowy syf. 04.03.18, 19:36
        @bagienny, z całym szacunkiem, ale albo bredzisz, albo sam nie wierzysz w to, co piszesz.
        ad.1 doskonale wiem, gdzie i komu podaję swój mail
        ad.2 syf typu Okazje z Okazika nigdy mnie nie interesował, a tym bardziej nie życzyłem sobie jakichkolwiek powiadomień/ Od długiego czasu moja skrzynka jest wprost zalewana wszelkim reklamowym chłamem, wbrew mojej woli.
        Komunikat w stopce w stylu "Otrzymałeś/aś tę wiadomość e-mail, ponieważ adres nessuno@gazeta.pl jest zapisany do newslettera. Jeśli nie chcesz już otrzymywać wiadomości tego typu kliknij, tutaj." świadczy o tym, że cała (chyba) pula adresów @ na waszym portalu została gdzieś sprzedana/ujawniona właśnie po to, aby było gdzie wysyłać reklamowy szit, a próby wypisania się to jak walenie głową w ścianę. Znika jeden syfiarski adres, zaraz w jego miejsce pojawia się kolejny.
        I na koniec, gdybyście szanowali swoich wieloletnich czytelników, moglibyście chociaż zapytać, czy życzymy sobie dostar
        czania treści reklamowych, które nas nie interesują.
        Może jeszcze moja krytyczna opinia względem portalu gazeta.pl ulegnie zmianie, choć wątpię. Od długiego czasu robicie się niestety coraz mniej strawni.

--
        α Ω
        WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.
        • bagienny Re: Poczta na gazecinie, spamowy syf. 05.03.18, 00:18
          Nie sprzedajemy adresów. Przed chwilą sam udostępniłeś, za darmo, swój adres spamerom.
          I proponuję ponownie, tym razem bez emocji, przeczytać moją wcześniejszą odpowiedź.

Przypominam, żeby otrzymywać od nas treści reklamowe musiałeś wyrazić na to zgodę przy zakładaniu konta.
          • boo-boo Re: Poczta na gazecinie, spamowy syf. 28.03.18, 22:56
            Nie zgadzam się. Mam ten sam problem. Wiem komu i gdzie podaję adres email. Jakimś cudem od dwóch lat na moją skrzynkę odbiorczą przychodzi wszelkiego rodzaju syf do kwadratu. Na skrzynkę oznaczoną jako spam przychodzą normalne wiadomości spod adresów, które znam. Jak sprawdzam pocztę to od razu wchodze w spam bo wiem, że tam są najważniejsze wiadomości, a w zwykłej skrzynce odbiorczej sam syf.

--
            "All I ever wanted _ All I ever needed _ Is here in my arms _ Words are very unnecessary _ They can only do harm "

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka