Dodaj do ulubionych

Problem ze zmianą hasła

IP: 217.98.252.* 23.04.18, 20:36
Proszę pomoc techniczną o link do zmiany hasła a Pani obslugująca nie chce mi przysłać linka tylko wymyśla różne problemy, a ja mam dostęp do konta tylko nie mogę zmienić ponieważ nie pamiętam hasła a hasło mam zapisane w pamięci telefonu.
Przecież piszę do niej tej Pani tego konta i na to konto chęć mieć przesyłany link to chyba wystarczy do weryfikacji mnie i potwierdzenie czy jestem właścicielem.
Uważam, że ta Pani chce wyciągnąć ode mnie moje dane osobowe ponieważ ja w koncie nic nie napisałem to co Ona ma sprawdzać? I porównywać?
Edytor zaawansowany
  • bagienny 24.04.18, 09:06
    Jeżeli nie możesz zmienić hasła to oznacza, że nie masz dostępu do konta. Link do zmiany hasła jest wysyłany na adres e-mail który dodałeś w ustawieniach konta na wypadek takiej sytuacji a nie na adres poczty, do której chcesz zmienić hasło.
  • erban2 26.04.18, 13:31
    Kolego mam dostęp do konta, nie czytasz uważnie... aby zmienić hasło należy się ponownie zalogować i wpisać hasło którego nie pamiętam. Do konta loguje się z telefonu i to przegladarka e telefonie pamięta hasło.
    Pomoc techniczna zna tylko jeden sposób na odzyskanie hasła a żeby trochę chęci czy zaangażowania w pomoc klientowi to pełne zero.
  • Gość: mamlek IP: *.bb.online.no 05.05.18, 07:33
    tez próbuję zmienić hasło i ..nic,pewnie chce bezczelnie okraść czyjeś konto,a dzielni 'rycerze' z pomocy bronią jak tylko mogą
  • mamlek 05.05.18, 13:02
    a co gdy to była moja pierwsza założona poczta i nie mogłem podać linka,bo tak w moim przypadku było?kilkanaście lat temu co najmniej.
    I właśnie po co te oświadczenia,ze ja to ja,skoro w rejestracji konta nie ma wymaganych takich danych. Mozna przecież udowodnić inna droga ze jest się właścicielem konta.Tak można by,ale gdy ma się złą wole i nie chce się pomagać to pan erban1 nie odzyska kontroli nad kontem.Po prostu mam wrażenie,ze dla działu pomocy jesteśmy banda wrednych hackerów,którzy uwzięli się zakłócać święty spokój niepomocy.
  • erban2 09.05.18, 18:22
    Do konta mam dostęp tylko z telefonu, zmienić hasła nie mogę ponieważ przeglądarka pamięta hasło a żeby zmienić hasło należy powtórnie je wpisać a ja niestety nie pamiętam. W ustawieniach konta nie podałem adresu alternatywnego ponieważ takiego nie miałem. W takim przypadku po co mam do pomocy technicznej wysyłać swoje dane osobowe? Niestety Pani z pomocy technicznej jest nie ugieta ! Dane osobowe przysłać i zobaczą!!!
  • mamlek 24.05.18, 14:24
    Przynajmniej byłeś na tyle przytomny by swoich danych nie wysyłać. Ja wysłałem i jest dokładnie jak się można było spodziewać: nie zgadzają się! bo tych które żądają nie podaje się przy rejestracji. To są tylko pozory pomocy.
  • bagienny 24.05.18, 16:38
    Jeżeli nie pamiętasz wprowadzonych danych do konta, może skorzystać z innych sposobów odzyskania dostępu do konta - pytanie pomocnicze lub adres e-mail.
  • erban2 01.07.18, 23:16
    Kolego BAGIENNY
    Wtedy jak zakładałem to konto to byłem młody o piękny a teraz jestem tylko piękny i na dodatek emeryt!!!
    W tamtych czasach to się nie myślało o dodatkowych pytaniach a wtedy miałem tylko to jedno konto a to co mi powiedziała Pani z gazeta.pl , to już w czasie rozmowy stwierdziłem jej że chce ode mnie wyciągnąć moje dane osobowe i oczywiście nic jej nie podałem ani nie pisałem do nich żadnego pisma, po co jak w czasie zakładania konta nie podałem żadnych danych to co oni chcą porównywać z czym?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka