Dodaj do ulubionych

W związku z trwającymi pracami administracyjnymi..

09.04.19, 12:41
Od rana brak możliwości zalogowania się do poczty - komunikat:
W związku z trwającymi pracami administracyjnymi, Twoja skrzynka jest obecnie niedostępna.
Długo to jeszcze potrwa? Bo trochę problemów to wywołuje...

--
Witoldzbazin i Big_news - mała (na szczęście) wesoła gromadka trolli FŁ
Edytor zaawansowany
  • chiara76 09.04.19, 13:46
    U mnie to samo. Trwa to już którąś godzinę.

--
    Mój blog: chiara76.blogspot.com
  • rafal761 09.04.19, 14:08
    Jaja sobie robicie, od rana nie mogę dostać się do swojej poczty, tak nie działa poważna firma.
  • olekankara 09.04.19, 14:24
    Co ciekawe to moje 2 inne adresy na gazeta.pl działają normalnie.
  • marrant 09.04.19, 14:41
    Awaria dotyczy około 10% kont.
  • marrant 09.04.19, 14:40
    Niestety awaria może jeszcze chwilę potrwać. Przepraszamy za problemy z tym związane. Poinformujemy jak usterka zostanie usunięta.
  • s.baginska 09.04.19, 16:02
    A już myślałam, że to tylko u mnie... Próbuję się zalogować od 8:00 rano, komunikat ten sam co u Ciebie. Zgłaszałam problem mailowo na pomoc@agora.pl ale zero odzewu. Jest to mój podstawowy e-mail do kontaktów z klientami i wszystkimi usługodawcami. Mam tam ważne maile, potrzebuję z nich konkretnych danych, do których przez jaśniepaństwa nie mam dostępu i nie mogę przez to pracować... Oj posypią się pozwy o odszkodowanie za to....
  • marrant 09.04.19, 16:10
    Awaria niestety może potrwać nawet do jutra.
    Wszystkie e-maile są cały czas przyjmowane i zostaną dostarczone do skrzynek po zakończeniu prac naprawczych. Jeszcze raz przepraszamy za wynikające z awarii utrudnienia.
  • irc_g.pl 09.04.19, 16:13
    Jakies jaja? Awaria ma protrwac do jutra????? Ku...wa przez was nie moge wyslac zamowien od klientow
  • profes79 09.04.19, 20:30
    U mnie już działa - koło 18 ruszyło.

--
    Witoldzbazin i Big_news - mała (na szczęście) wesoła gromadka trolli FŁ

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.