Dodaj do ulubionych

be safe izi combi x3 w skodzie fabii

13.10.10, 20:51
Witam,
Prawie już zdecydowałam się na zakup fotelika be safe izi combi x3 z isofixem z internetu (córeczka 9 miesięcy, ponad 9 kg wagi), ale znalazłam to forum i przeczytałam, że fotelik trzeba koniecznie przymierzyć. Problem w tym, że w naszym mieście nie ma po prostu gdzie smile Najbliżej mamy do Trójmiasta, stąd moje pytanie - czy możecie polecić sklep, gdzie pozwolą przymierzyć fotelik w samochodzie i dobrze doradzą? Czy w skodzie fabii (rocznik 2004) można spodziewać się jakiegoś problemu z montażem? Jeśli tak to jaki inny fotelik można jeszcze wziąć pod uwagę? Zależy mi, żeby dziecko jak najdłużej jeździło tyłem, ale też biorę pod uwagę, że może się kiedyś zbuntować (dlatego combi).
Edytor zaawansowany
  • ilhenny 13.10.10, 22:23
    też twierdzę że combi jest lepszym rozwiązaniem bo faktycznie może się zbuntować dziecko albo samochód
    montowałem w Fabi i nie było problemów

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.