Dodaj do ulubionych

Pytanie do ilhenny o fotelik BeSafe IZI Combi X3

19.11.11, 11:33
Mam pytanie konkretnie do CIebie, bo widzę, że wiedze masz sporą. Mamy Suzuki Grand Vitarę 5D z 2006 roku i chcemy kupic fotelik BeSafe IZI Combi X3. Nasza pociecha ma teraz 8 miesięcy i waży jakieś 7,5kg a przez to, że teraz istnieje potrzeba grubszego ubranka to pierwszy fotelik jest już za ciasny.

Proszę o pomoc bo niechciałbym kupić czegoś co jest nie odpowiednie lub nie będzie pasowałeo do mojego samochodu.
Pozdrawiam i z góry dziękuję.
Edytor zaawansowany
  • ilhenny 19.11.11, 17:38
    co do samego dziecka nie ma przeciwwskazań gorzej z samochodem bo już nie montuję codziennie fotelików i mam teraz taki kocioł w głowie że nie pamiętam co gdzie pasuje a co nie jednak zakładam że nie powinno być problemów

[przy takim foteliku warto pofatygować się do sklepu i spróbować na miejscu zamontować
  • kwap666 19.11.11, 18:08
    sie wtrace bo montuje codziennie smile i oprocz c4 nie bylo jeszcze samochodu w ktorym nie daloby sie zamontowac combi. masz isofix w samochodzie? czy chcesz montowac pasami?
    --
    "Ja tylko handluje"
  • mamaodzawsze 19.11.11, 21:34
    a czemu w c4 się nie da? ja mam zamontowany na pasy. auto z 2006 r.
  • kwap666 19.11.11, 21:41
    bo od strony pasazera byl schowek w podlodze i nie dalo rady umiejscowic nogi, na srodku byl tunel, a od strony kierowcy nie bylo miejsca bo kierowca wysoki. chociaz teraz sie zastanawiam czy to nie byl peugot jakis duzy. ale raczej cytryna w vanowatej wersji
    --
    "Ja tylko handluje"
  • dzejdzeju 21.11.11, 16:01
    Mam ISOFix, ale jeżeli się da to pasem też oplączę. Nie powinno zaszkodzić. GV jest sporym autem ale jak patrzę na ten fotelik to mam wrażenienie że zmieści się tylko wprzedłużanym Maybahu dlatego wolę się upewnić.
    Postaram się mimo wszystko dotrzeć do jakiegoś sklepu w którym można taki fotelik przypasować.
    Dzięki wszystkim za pomoc.
  • kwap666 21.11.11, 16:33
    combi zajmuje + - 50cm od kranca kanapy, czyi tyle ile powinno byc wolnego miejsca przy kazdym foteliku montowanym przodem do kierunku jazdy
    --
    "Ja tylko handluje"

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.