Dodaj do ulubionych

be safe izi combi x3 montowanie w pajero sport

04.01.12, 01:02
witam, przymierzam się do zakupu fotelika jak w tytule, nie mam możliwości wcześniejszego sprawdzenia czy będzie pasował w mitsu pajero sport 2006 bez isofixa. czy może któryś z ekspertów miał okazję montować taki zestaw? i jak to jest z tym rozkładaniem fotelika do spania w tym modelu be safa...czy się da czy nie...czy jest dziecku wygodnie...na forum znalazłam masę wątków, że kiepsko to wygląda, ze głowa opada itd.? czy skorupa combi różni się wielkością bardzo od tej w comfort? dziecko ma już ponad rok i chciałam zakupić coś z przedziału 9-18, zagłębiłam się w temat "jazdy tyłem" i myślę, że postawię jednak na bezpieczeństwo...pozdrawiam serdecznie w nowym roku i życzę wszystkiego najlepszego!
Edytor zaawansowany
  • toniusia 04.01.12, 01:08
    gdyby dało się ten sprzęt zamontować w moim aucie, poszukuję besafe izi combi x3 w kolorze 45 cross stitch...gdyby ktoś wiedział gdzie można go w dobrej cenie zakupić, to proszę o namiary wink
  • toniusia 04.01.12, 10:07
    Ilhenny, doczytałam na forum, że masz prawie wszystko z Besafa wink czy Combi w kolorze 45 też? jeśli tak, proszę o ofertę na maila karolka.mail@gmail.com
  • ilhenny 04.01.12, 19:45
    odpowiem ci że nie do każdego Pajero można zamontować Combi
    skorupy Combi i Comforta są identyczne

w sprawie fotelika napisz do kwap666
  • toniusia 12.02.12, 00:00
    no i d..a crying do naszego mitsu pajero 2006 ten fotelik nie pasuje, pozycja pionowa nawet kiedy jest najbardziej rozłożony, no i ciasno z przodu...ech
    pytanie, co innego można tam zamontować...britax first class ładnie się dopasowuje, do wyboru jest jeszcze mc opal...czy ten model przeszedł już jakiś test np.adac? czy to jest dobry fotel? ilhenny, doczytałam, że kiedyś chwaliłeć mc?
  • mrukumaster 13.02.12, 12:39
    Opal ma 3*. Czy jest dobry jedni lubią pomarańcze a inni cytryny. Na pewno nie jest jakiś super łatwy w montażu zwłaszcza w porównaniu z Britaxem.
  • toniusia 13.02.12, 17:48
    no właśnie jak dla mnie britax jakiś taki za mało skomplikowany jest wink w opalu są napinacze pasów, jakaś taka dźwignia, która dociska dodatkowo fotelik do kanapy, regulowany zagłówek ...a w britaksie jedzie się pasem dookoła i tyle, bidny on taki w dodatkowe gadżety...czy first class też ma 3*montowany przodem i tyłem?
  • mrukumaster 14.02.12, 10:28
    Gadżety nie ratują życia i im mniej bzdetów przy fotelu tym lepiej pod warunkiem, że jest dopasowany do samochodu i nie jest jakimś fotelikopodobnym produktem wink Tyłem większość foteli, które przodem mają 3* (opal, first class czy sławny Combi) mają 4* spokojnie a nawet i pod 5* przy uderzeniu czołowym mogą mieć.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.