Dodaj do ulubionych

Be safe izi up X3 isofik -testy?

02.04.12, 19:42
W zasadzie jestem zdecydowana na ten fotelik ale szukam i szukam i nie moge znalezc zadnych testów. Rozumiem ze ADAc jeszcze ich na tym foteliku nie przeprowadzało. No i zastanawiam się skąd te wszystkie pozytywne opinie i zachwyty. Prosze uswiadomcie mnie, bo w sumie to fotelik musze na juz kupowac i teraz nie wiem juz jaki
Edytor zaawansowany
  • ilhenny 02.04.12, 20:50
    stąd iż jest to rozwinięcie wersji X2 i z życia zakładamy że będzie lepiej
    oczywiście testerzy mogą zrobić psikusa jak to miało miejsce z Maxi Cosi Ferro smile
  • olga_pk 03.04.12, 06:41
    czyli tak naprawde nie wiadomo i sa to tylko przypuszczenia ze "bedzie dobrze-chyba ze bedzie zle". A planowane sa testy w najblizszym czasie? cos wiadomo?
  • ger_berek 04.04.12, 11:26
    dotychczas ADAC robił testy fotelików w maju/czerwcu i we wrześniu
  • kwap666 05.04.12, 11:31
    w przypadku firm takich jak besafe romer czy inne recaro akurat wiadomo. to nie sa firmy ktore robia fotelik, a pozniej patrza co z niego wyniknie. zanim wypuszcza fotel przechodzi on cala mase testow zderzeniowych takich samych jak podczas testow adaca, i dopoki fotel nie bedzie w porzadku nie wyjdzie na rynek. nie po to buduja laboratoria do takich testow, zeby z nich nie korzystac wink
    a testy adaca planuje adac. jedne sa kwiecien/maj drugie na jesien i fotele ktore testuja to tylko ich wlasna wena.
    --
    "Ja tylko handluje"

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.