Dodaj do ulubionych

BeSafe iZi Sleep

23.01.13, 15:17
Witam
Mam pewien problem.Zakupiłam fotelik BeSafe iZi Sleep, później dokupiłam do niego używaną bazę Isofix Izi Sleep, ale niestety fotelik nie wpina się w bazę.Czy jest możliwość że nie wszystkie foteliki są dopasowane do bazy, czy coś jest nie tak z którąś z części.Nie wiem w czym tkwi problem.Z góry dziękuje za pomoc.
Edytor zaawansowany
  • kwap666 23.01.13, 16:33
    nie ma mozliwosci, baza i fotel jest zawsze ten sam. co znaczy że się nie wpnia? postaw fotel na bazie i wcisnij fotel od góry, powinny wyskoczyc szare duze guziki z zielonymi naklejkami. jesli nie wyskocza to albo cos sie zacielo albo baza jest walnieta
    --
    Blog foteliki samochodowe
  • panna.z.wilka 24.01.13, 13:02
    upewnij się, że noga stoi na podłodze, a nie została pod bazą (banał, wiem, ale raz w pośpiechu mąż też "nie mógł" zamontować fotela w bazie wink )
    --
    http://www.suwaczki.com/tickers/tb73tv73vpeahbih.png

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.