Dodaj do ulubionych

Fotelik BeSafe iZi Kid X3 czy Combi x3?

10.03.13, 18:14
1 pytanie,ktory lepszy?
wiem,że Combi można montować też przodem do kierunku jazdy(ale na tym mi nie zależy za bardzo),ale też ,że kid jest bezpieczniejszy(zdał test plus).mimo wertowania neta więcej różnic nie widzę.....

druga wątpliwość.... co jeśli nie mam możliwości zamontowania tych pasów kotwiczących,bo nie ma przy fotelu przednim ( wczoraj grzebałam i szukałam)tych elementów na dole do zamocowania dodatkowych pasków kotwiczących i podłączenia ich do tej nogi podpierającej?
Jest jakaś opcja montażu tych fotelików bez tych "pasków" dodatkowych z samą tylko nogą?
Fotelik ma być na dwa auta i żeby jego montaż w miarę sprawny był....
lub mogę kupić dwa foteliki tylko, że w połowie ceny besafe wink
( i żeby oba tyłem do kierunku jazdy montować ) żeby ich nie targać z auta do auta

Edytor zaawansowany
  • dwellajna 10.03.13, 21:12
    > 1 pytanie,ktory lepszy?
    > wiem,że Combi można montować też przodem do kierunku jazdy(ale na tym m
    > i nie zależy za bardzo),ale też ,że kid jest bezpieczniejszy(zdał test p
    > lus).mimo wertowania neta więcej różnic nie widzę.....

jest to ta sama skorupa, ale ze Combi ma mozliwosc montazu przodem, za sama te opcje jest przez test plus gorzej oceniony
    sa tak samo bezpieczne

> Fotelik ma być na dwa auta i żeby jego montaż w miarę sprawny był....

to nie jest fotelik do szybkiego przekladania, zaden bez isofixu nie bedzie szybki w przekladaniu
    odechce ci sie po pierwszym montazu
  • sabina_online 10.03.13, 21:21
    dwellajna napisał(a):

> odechce ci sie po pierwszym montazu

zdecydowanie zamontować i nie dotykaćsmile)
    --
    http://www.suwaczek.pl/cache/98d1cc57a9.pnghttp://www.suwaczek.pl/cache/dc2ceca2ce.png
  • kwap666 12.03.13, 16:40
    a masz isofix w aucie?
    --
    Blog foteliki samochodowe
  • kasiamalpa 12.03.13, 20:30
    nie mam isofixu,

juz postanowilam,że combix3 byłby w jednym aucie( tym na trasy) na stałe.
    Do drugiego auta(miastowego) dokupię inny fotelik,
    Jeszcze jedna rzecz mnie wątpi wink...
    widział ktoś na "żywo" dziecko śpiące w tym foteliku?ładnie się rozkłada w tych 5 pozycjach
    ?
    Synek zaśpi sobie czasami w autku obecnie w mc cabrifox,ale tam to pozycja idealna do spania wink
    a nie chce żeby w nowym foteliku miał gorzej wink

--
    ps.mój suwaczek nie odliczał.....się zepsuł sad
    dlatego go wyałtowałam.
  • kwap666 12.03.13, 21:23
    osiemgwiazdek.blogspot.com/2013/02/bezpieczny-marzec.html
    combiego jak widac da sie zamontowac w pozycji lezacej
    --
    Blog foteliki samochodowe
  • kasiamalpa 13.03.13, 08:23
    no chyba coś mnie trafi zaraz wink
    ten sklep z tymi fotelikami (i wózkami)miałam przez 5 tyg,pod nosem,
    bo mieszkałam we Wrc przy tej samej ulicy w styczniu.

byłam nawet tam oglądac foteliki ,ale młody się rozdarł i musiałam wyjść ze sklepu sad
    szkoda,że tak pózno się wziełam za zmiane fotelika,tzn dopiero teraz ,a nie jak byłam w styczniu we Wrc.
    reasumując.
    do puga 307 pójdzie ten combi x3....
    a
    teraz drugie pytanie....do suzuki swift (2005r)to fotelik też chcę 0-18kg tyłem do kierunku jazdy,
    co wybrać?
    coś tańszejszego niż combi x3.
    britax first class czy concord ultimax?-- (przypominam ,ze młody ma 7 msc/9,5 kg,długi jest wink
  • kasiamalpa 13.03.13, 08:25
    dodam tylko,że teraz mam 450 km do wrc....
  • mgielka82 10.02.14, 17:11
    Hej stoję przed identycznym dylematem.Potrzebuję fotelika bezpiecznego i łatwego w montażu (do 2 aut)lub jednego na trasy i drugiego tańszego po miescie...Jak sprawują się Wasze foteliki?
    --
    http://www.suwaczki.com/tickers/qb3ci09k21ecpnqf.png
  • kasiamalpa 10.02.14, 21:58
    moj stary watek wiec odpowiem wink
    od marca do grudnia 2013,wozilam swe mlode w britax first class plus 0-18kg,fotelik przekladany pomiedzy dwa auta,zamiana była w miare znośna wink i szybka.
    teraz mam tylko jedno auto i z isofixem,wiec wybralismy axkid kidzofix /9-25kg/.
    Mlody ma teraz 17 msc skonczone i 12,5kg,ale wczesniej bym go jednak nie wsadzila w axkida, tzn.jak mial te 9 kg,bo mial wtedy 6.5 msc i dopiero zaczynal sam siadac,byl po prostu za mlody na taki fotelik.
    najlepiej to trzeba przymierzyc dziecko do fotelika,a wczesniej fotelik do auta/albo na odwrot winkzeby wszystko gralo.
  • mys1986 11.02.14, 16:08
    Czemu jednak nie BeSafe?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.