Dodaj do ulubionych

BeSafe izi Plus - dwa foteliki - JAKIE AUTO?

02.05.14, 20:08
Kochani, ja mam odwrotne zapytanie do większości, ponieważ nie chcę dobrać fotelika do posiadanego auta a odwrotnie. smile
Jesteśmy w trakcie zmiany samochodu - więc mamy możliwość dobrać samochód pod fotelik.

Wybraliśmy foteliki BeSafe Izi Plus

Będzie ich 2, więc zależy nam na samochodzie, w którym można zamontować te foteliki nie tylko bez straty miejsca dla pasażera z przodu, ale przede wszystkim gdzie montaż fotelika nie wpłynie na komfort jazdy kierowcy.

I koniecznie niech to będzie kombi - dość logistyki przy pakowaniu.

Macie jakieś sprawdzone opcje?

Edytor zaawansowany
  • j.u.s.t.i555 02.05.14, 21:04
    Moj syn jezdzi w Izi Plus. Mamy Renault Espace. Wiadomo , prawie autobus, a i tak mam wrazenie ze fotel pasazera poszedl do przodu-Izi Plus to naprawde duzy fotelik. Jesli macie dwa egzemplarze-polecam duze rodzinne auto smile
  • doo.dka 03.05.14, 12:32
    Dzięki za info.
    Duże rodzinne dużemu rodzinnemu nie równe! smile

Kto jeszcze ma ten fotelik?
    Czym jeździcie?
  • jotka_k 03.05.14, 16:01
    co prawda nie Izi Plus a Combi X3 i zamontowany w Renault Scenic, miejsca z przodu zostaje dużo
    --
    Suwaczek
    Suwaczek2
  • thea19 06.05.14, 23:02
    mam nowa lagune kombi i izi plusa. z przodu jest miejsce i fotel nie jest bardzo prosty (w astrze kiepsko sie z przodu siedzialo z combim za plecami). miesci sie osoba niezbyt rosla (moj prawie 2m maz ma niewygodnie bo kolana wchodza w schowek. osoba do 175cm wejdzie normalnie.
  • doo.dka 07.05.14, 08:20
    dzieki Thea za info.

czyli rozumiem ze gdyby fotelik byl za kierowca to maz nie moglby wygodnie kierowac?
  • thea19 07.05.14, 19:36
    jesli jest bardzo wysoki, to byloby ciezko z kolanami
  • motylanoga71 07.05.14, 16:11
    Sproboj mondeo mk4. Ma bardzo duzy rozstaw osi a co za tym idzie duzo miejsca na dlugosc w srodku.
  • beeranek 07.05.14, 19:58
    Spróbuj auta z przesuwana tylną kanapa, chyba zafira tak ma, corolla verso (nie wiem czy jeszcze ją produkują, chyba auris corolle zastąpił, ale chyba wszystkie verso to mają).

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.