Dodaj do ulubionych

BeSafe iZi Plus do Pandy

07.07.14, 10:17
WItam,
czy ktos montowal fotelik BeSafe iZi Plus do fiata Pandy? Planujemy kupno fotelika kolejnego po 0-13, zalezy mi na RWF tylko mam obawy czy wymarzony BeSafe iZi Plus wejdzie do mojego malutkiego autka... Drugie auto to mondeo kombi, tam pewnie problemu nie bedzie

Bardzo dziekuje za odpowiedzi i ewentualne wskazowki
Magda
Edytor zaawansowany
  • mskaren 08.07.14, 18:34
    nikt nie probowal?smile panda jest na liscie producenta, z 1 miejscem dopuszczonym, pewnie z tylu za pasazerem, ale zastanawiam sie jak to wyglada w praktyce. Planuje zamowic online, spora roznica w cenie, w sklepie stacjonarnym prawie 1900zl, w internetowym 1600, wiec mam dylemat w zawracaniu sprzedawcy glowy, zwlaszcza jesli nie wejdzie... ale pewnie bede musiala, napisze jak poszlo smile bedzie dla kolejnych zaiteresowanych
  • jotka_k 08.07.14, 19:07
    wiesz co, wejść pewnie wejdzie ale nie wiem czy pasażer z przodu usiądzie
    --
    Suwaczek
    Suwaczek2
  • mskaren 09.07.14, 20:49
    akurat nie mieli tego modelu w sklepie, bedzie podobno w weekend, mierzylam za to combi, ale tak na szybko, tylko z ciekawosci.
    Nie montowalismy "solidnie" ale raczej by wszedl smile siedzenie pasazera na maxa do przodu oczywiscie, ale to nie problem, bo zazwyczaj jak jezdzimy wszyscy bierzemy forda, panda jezdze tylko ja i synek wink ewentualnie maz siadze z tylu kolo maluszka
  • jotka_k 09.07.14, 21:03
    no to ok smile ja mam Combi wink
    --
    Suwaczek
    Suwaczek2

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.