Dodaj do ulubionych

BeSafe izi up x3- dostępny w Krakowie?

21.09.14, 10:19
Zastanawiam się nad tym fotelikiem ale nigdzie w okolicy nie można go obejrzeć i przymierzyć do auta. Stąd moje pytanie, gdzie w Krakowie mogę obejrzeć ten fotelik na żywo? Ktoś wie?
Edytor zaawansowany
  • jotka_k 21.09.14, 10:48
    Zapewne w Czarodzieju na Złotej Jesieni, mają go w ofercie sklepu internetowego więc na żywo zapewne też. Poza tym pracują tam dobrzy fachowcy, przymierzają fotelik do auta i doradzają sensownie.
    czarodziej.eu/pl/foteliki-samochodowe_15-36-kg?&page=2

--
    Suwaczek
    Suwaczek2
  • renowa 22.09.14, 10:17
    trzeba dzwonić do nich wcześniej. My byliśmy bez zapowiedzi to niestety Pan akurat miał tylko z Isofixem, do tego w jednym kolorze 1 egzemplarz.
    Ja akurat chciałam kolor 25 ( czarna alcantara - polecam alcantarę, dziecię poci się w nim minimalnie i łatwo utrzymać w czystości tą tapicerkę) i tylko na zamówienie.

Byłam w Kids'R'Us i mieli na stanie ten fotelik ale primo nie ma tam szans na przymiarkę do auta, po drugie z kolorystyka też było kiepsko bo 1 szt w kolorze mnie nie odpowiadającym.
    Generalnie z przymiarką do auta w Krakowie jest kicha....

Smyk zaś ma na stronie a w sklepie ( Bonarce) nie ma, nie wiem jak w Smyk Megastore w Futurze.

Suma sumarum kupiłam bez przymiarki od osiemgwaizdek.pl
    Mamy Mitsubishi Carisma i Izi Up x3 lepiej dopasowany od CasualPlay Protector, który muszę stabilizować bo lata na zakrętach.
    --
    Mój bloguś
    Blog o naszym autku
    Rafcio i Marek
    Odchudzam się
  • renowa 22.09.14, 10:18
    Co do pierwszej części wypowiedzi to chodziło mi oczywiście o sklep Czarodziej w Hucie wink
    --
    Mój bloguś
    Blog o naszym autku
    Rafcio i Marek
    Odchudzam się

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.