Dodaj do ulubionych

Dlaczego NIE poddupniki, podstawki itp? ZOBACZ!

26.06.19, 19:35
Warto zajrzeć na filmik.. www.youtube.com/watch?v=9mkJaiN4lEI
Wiele powstało na ten temat. Główną przyczyną kupowania tego... jest cena.

W miarę tanie z kategorii 15-36 kg. jest Diono Monterey2 - ma 4 w testach, więc już można go polecić. A kosztuje ok. 549 zł. więc lepiej nie narażać dzieci a kupić coś przyzwoitego. Więcej o foteliku: sklep.fotelik.info/diono-monterey-2.html
Edytor zaawansowany
  • tylempl 27.06.19, 11:05
    Zgadzamy się, iż poddupniki nie są najlepsze (choć ma małym procencie przypadków nie są wcale złe)
    Polecam Podstawka, a fotelik samochodowy - Pytanie na Śniadanie w TVP2

Monterey jest fajny lecz zobacz tez na

Fotelik Britax-Romer Discovery SL tez ma 4* ADAC a koszt to 299 zł.

Fotelik Joie Trillo LX tez ma 4* ADAC a koszt to 389 zł.

Joie fotelik Traver
    tez ma 4* ADAC a koszt to 529 zł.

--
    Montuj fotelik tyłem do kierunku jazdy - tak jest bezpieczniej dla dziecka do 5 roku życia.

Zalecamy, aby przed zakupem przymierzyć przyszłego pasażera do fotelika a fotelik do samochodu. Tylko to da 100% pewności, iż wybrany model będzie dopasowany oraz bezpieczny.

--
    Montuj fotelik tyłem do kierunku jazdy - tak jest bezpieczniej dla dziecka do 5 roku życia.

Zalecamy, aby przed zakupem przymierzyć przyszłego pasażera do fotelika a fotelik do samochodu. Tylko to da 100% pewności, iż wybrany model będzie dopasowany oraz bezpieczny.
  • biernat.angela 27.06.19, 22:05
    u nas tak było fotelik zmierzony do dziecka, a potem do auta. Najbardziej podpasował concord reverso plus. Dziecko nadal tyłem - 3 latka smile
  • bywalec.hoteli 02.08.19, 12:26
    widzę, że autoreklama?

--
    Lato smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka