Dodaj do ulubionych

Z którego fotelika wyjdzie dziecko bez spoconych

17.10.19, 16:22

plecków? Szukam dla 5 latki następcy Be Safe Izi Plusa. Im dłużej szukam tym większy mam mętlik.. Poza bezpieczeństwem w foteliku ważne jest dla mnie solidne wykonanie, zdejmowany pokrowiec i by małej głowa przy drzemce nie opadała, a także by się w tym foteliku nie gotowała na miękko. Rozważam Kiddy Cruiserfix 3, Britax Romer Kidfix III M, Cybex Solution S-fix/z-fix i oczywiście BeSafe Flex Fix. Poproszę o Wasze opinie. Samochód Opel Meriva z 2011r.

--
Drobnostka, Mama Natki i Ali
Obserwuj wątek
    • tylempl Re: Z którego fotelika wyjdzie dziecko bez spocon 18.10.19, 10:47
      Wymienione firmy to pierwsza liga.
      Każdy ma zdejmowany pokrowiec - nic nadzwyczajnego
      Każdy ma fajne wykonanie - jw.
      Opadanie głowy w modelach 15-36kg to juz inna zabawa. Masz izi Plus więc będziesz zawiedziona nowymi modelami.
      Obecnie dziecko jest w RWF, więc ma fajne wychylenie a teraz przesiadasz sie na FWF - przodem i klops.
      Tu siedzimy.
      Zobacz poduszki Sandini SleepFix Basic z rekomendacja ADAC - pomogą.
      www.tylem.pl/sandini-sleepfix-s-1478.html

Co do gotowania sie i mokrych pleców, to rozwiązania są 2.
      1. Lepszy obieg powietrza wew. samochodu i częste, małe przerwy.
      2. Mata antypotowa aeromoov
      www.tylem.pl/aeromoov-antypotowa-wkladka-do-fotelikow-samochodowych.html
      lub mata chłodząca od BebeFolie - www.bebefolie.pl/
      Jest juz wersja do fotelików samochodowych więcej o nich na www.bebefolie.pl/mata-chlodzaca-do-fotelikow-samochodowych/

Co do fotelika to zawsze polecamy wizytę bo modele się różnią.
      Jeśli pasuje do dziecka i do samochodu - każdy z wyżej podanych to dobre rozwiązanie wink
      Jeśli szukasz sklepu - Tylem.pl zaprasza do swoich sklepów wink

PS.
      Jeśli możesz poczekaj jeszcze ok 1,5 tyg.
      Za chwilkę będą nowe wyniki testów ADAC i tam będą nowe konstrukcje z kat. 15-36kg.

--
      Montuj fotelik tyłem do kierunku jazdy - tak jest bezpieczniej dla dziecka do 5 roku życia.

Zalecamy, aby przed zakupem przymierzyć przyszłego pasażera do fotelika a fotelik do samochodu. Tylko to da 100% pewności, iż wybrany model będzie dopasowany oraz bezpieczny.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka