Dodaj do ulubionych

3-ka dzieci i foteliki - pomocy!

22.10.19, 23:46
Cześć
Potrzebuję pomocy.
Wkrótce pojawi się na świecie moje 3-cie dziecko. Nie planowane, ale cóż zrobić...
Posiadam Toyotę Avensis 2007 z dwoma isofixami.
Dzieci to: chłopak 3 lata (ma fotelik) Britax Roemmer 9-36, oraz dziewczynka >2 lat ma Maxi Cosi obracany.
Stoję przed dylematem: albo zmienię auto na 7-mio osobowe, albo coś wymyślę z fotelikiem w środek.
No właśnie: może coś poradzicie?

Z przodu nie ma isofixów, a żona się w środek z tyłu nie zmieści.
Nawet jak wyrzucę fotelik Britax, to będę musiał kupić fotelik kubełek dla nowego dziecka, a chłopaka przesadzić na środek.
Niestety nie mogę znaleźć rozwiązania dla chłopaka. Potrzebuję fotelik, który nie będzie wymagał isofixów ani 3-punktowego pasa.
Przepisy pozwalają przy trójce dzieci przewozić jedno na środku, ale wolę mieć większe bezpieczeństwo dla syna niż przepis.

Myślałem o jakimś foteliku, który będzie zapinany na pas brzuszny z możliwością przymocowania jego górnej części do środkowego zagłówka kanapy.

Poradzicie coś, czy mam zmieniać auto - nie uśmiecha mi się to...

Pozdro.
Obserwuj wątek
    • tylempl Re: 3-ka dzieci i foteliki - pomocy! 23.10.19, 12:59
      > MaxiCosi obracany
      Coś nie tak. MaxiCosi nie ma obrotowych fotleików. Chyba kombinowany (możliwość montażu tył lub przód.

Tu raczej wizyta w sklepach specjalistycznych. np. Tylem.pl

Fotelików jest cała masa a taki dobry to :
      - dopasowany do dziecka
      - testowany
      - dopasowany do samochodu
      - dopasowany do samochodu i innych fotelików

Tego nie wybierzesz przez internet. Kupić możesz, ale nie dobrać i jeszcze dopasować do istniejącej konf.

Przyjedź, pomożemy wink Od lat tylko tym się zajmujemy wink

--
      Montuj fotelik tyłem do kierunku jazdy - tak jest bezpieczniej dla dziecka do 5 roku życia.

Zalecamy, aby przed zakupem przymierzyć przyszłego pasażera do fotelika a fotelik do samochodu. Tylko to da 100% pewności, iż wybrany model będzie dopasowany oraz bezpieczny.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka