• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • 19.04.10, 18:48
    Hej. Chciałabym się Was zapytać, co uważacie nt. Europejskiego
    Centrum Odszkodowań. Na jego temat słyszałam wiele pozytywnych
    opinii, jednak nie wiem, czy mogę mu zaufać. Pomóżcie!
    • Witaj. Też miałem na początku wątpliwości, jednak agenci EuCO
      pomogli mi odzyskać odszkodowanie, które mi się należało. Wejdź na
      ich stronę i skontaktuj się. Nic za to nie płacisz, a może się
      przekonasz
      • 21.04.10, 21:46
        Dzięki Andrew. A możesz napisać jakieś szczegóły? Ile czekałeś na
        odszkodowanie? Jak wyglądała Twoja sprawa?
        • Witam, ja próbowałam odzyskać odszkodowanie za wypadek i dzięki EuCO
          dostałam pieniążki. Zadzwoniłam do nich i umówiłam się na spotkanie i
          od tego spotkania, rozmowy miałam dobre przeczucie. Zachowali się
          bardzo profesjonalnie.
        • Było to zwykłe złamanie nogi. Jednak ubezpieczalnia z niewiadomych
          przyczyn nie chciała mi wypłacić należnych pieniędzy. Najpierw
          chcieli mi wmówić, że specjalnie złamałem nogę, a później, że nie
          jest to trwały uszczerbek na zdrowiu. Kolega polecił mi EuCO. Oni tę
          sprawę rozwiązali w 1.5 miesiąca.
    • anee-czka napisała:

> Hej. Chciałabym się Was zapytać, co uważacie nt. Europejskiego
      > Centrum Odszkodowań. Na jego temat słyszałam wiele pozytywnych
      > opinii, jednak nie wiem, czy mogę mu zaufać. Pomóżcie!
      WItaj anee-czka. Ja jak najbardziej polecam Ci tą firmę. Na pewno Ci
      pomogą. Mnie pomogli i z całą pewnością mogę stwierdzić, że są
      profesjonalistami.
      • pabloonline napisał:

> anee-czka napisała:
        >
        > > Hej. Chciałabym się Was zapytać, co uważacie nt. Europejskiego
        > > Centrum Odszkodowań. Na jego temat słyszałam wiele pozytywnych
        > > opinii, jednak nie wiem, czy mogę mu zaufać. Pomóżcie!
        > WItaj anee-czka. Ja jak najbardziej polecam Ci tą firmę. Na pewno Ci
        > pomogą. Mnie pomogli i z całą pewnością mogę stwierdzić, że są
        > profesjonalistami.

Zgadzam się z tą wypowiedzią. Euco na pierwszym miejscu stawia dobro klienta i professjonalizm. Nie ma co się zastanawiać, tylko się kontaktować z agentami.
        • Jak dla mnie EuCO jest firmą, która w swoim opisie ma profesjonalizm, dobro klienata i walka z "pseudoubezpieczycielami". Polecam firmę każdemu, kto ma problem z odzyskaniem odszkodowania.
      • 26.04.10, 18:59
        pabloonline napisał:

> anee-czka napisała:
        >
        > > Hej. Chciałabym się Was zapytać, co uważacie nt. Europejskiego
        > > Centrum Odszkodowań. Na jego temat słyszałam wiele pozytywnych
        > > opinii, jednak nie wiem, czy mogę mu zaufać. Pomóżcie!
        > WItaj anee-czka. Ja jak najbardziej polecam Ci tą firmę. Na pewno
        Ci
        > pomogą. Mnie pomogli i z całą pewnością mogę stwierdzić, że są
        > profesjonalistami.

A ile czasu czekałeś na odszkodowanie? mi bardzo zależy na jak
        najszybszym rozwiązaniu sprawy. waham się między tą firmą a inną,
        jednak o EuCO słyszałam wiele dobrego, a o drugiej praktycznie nic..
        • anee-czka napisała:

> pabloonline napisał:
          >
          > > anee-czka napisała:
          > >
          > > > Hej. Chciałabym się Was zapytać, co uważacie nt. Europejskiego
          > > > Centrum Odszkodowań. Na jego temat słyszałam wiele pozytywnych
          > > > opinii, jednak nie wiem, czy mogę mu zaufać. Pomóżcie!
          > > WItaj anee-czka. Ja jak najbardziej polecam Ci tą firmę. Na pewno
          > Ci
          > > pomogą. Mnie pomogli i z całą pewnością mogę stwierdzić, że są
          > > profesjonalistami.
          >
          > A ile czasu czekałeś na odszkodowanie? mi bardzo zależy na jak
          > najszybszym rozwiązaniu sprawy. waham się między tą firmą a inną,
          > jednak o EuCO słyszałam wiele dobrego, a o drugiej praktycznie nic..

No nie trwało to długo... nim się obejrzałam a już było wszystko załatwione i tylko czekałam na pieniązki, które już po załatwieniu sprawy były w mojej kieszeni:)
          • Moja dziewczyna wszystkie formalności załątwiłą bardzo szybko, bo miała wszystkie dokumenty potrzebne już przygotowane i zebrane w całość. A pieniądze odzyskałą po około 3 miesiącach:)
        • Czas załatwienia wszystkich formalności, no i oczywiście działanie firmy EuCO uzależnione jest na pewno od sprawy, poniewaz oni podchodzą do każdej sprawy indywidualnie... nie ma spraw takich sam. U mnie to była kwestia kilku tygodni, które były czasem oczekiwania na załatwienie odszkodowania. Warto trochę poczekać, jeśli naszą sprawą zajmuje się Europejskie Centrum Odszkodowań.
          • Ja mogę się podzielic własnym doświadczeniem, sprzed roku. Kiedy to moja córka miała wypadek, a znana firma ubezpieczycielska nie chciała wypłacić ubezpieczenia. Gdyby nie euco pewnie do tej pory nie dostałybyśmy żadnych pieniędzy. A niestety na rehabilitację i leczenie córki musiałam wydać sporo pieniążków, ale już jest wszystko dobrze. Dzięki EuCO było mnie stać na leczenie Córki. Dzięki wielkie:)
            • 27.04.10, 22:55
              W tamtym roku szukałem firmy, która byłaby w stanie pomóc mi odzyskać odszkodowanie od firm, które nie chciały po dobroci mi wypłacić pieniędzy. Koleżanka, która była w podobnej sytuacji jak ja poleciła mi, żebym poszedł do Agentów Europejskiego Centrum Odszkodowań. I tak właśnie zrobiłem. Dzięki nim odzyskałem wszystkie pieniądze za odszkodowanie.
              • 01.05.10, 22:12
                piter-1985 napisał:

> W tamtym roku szukałem firmy, która byłaby w stanie pomóc mi
                odzyskać odszkodow
                > anie od firm, które nie chciały po dobroci mi wypłacić pieniędzy.
                Koleżanka, kt
                > óra była w podobnej sytuacji jak ja poleciła mi, żebym poszedł do
                Agentów Europ
                > ejskiego Centrum Odszkodowań. I tak właśnie zrobiłem. Dzięki nim
                odzyskałem wsz
                > ystkie pieniądze za odszkodowanie.

Dzięki za informacje. A jak długo musiałeś czekać na kaskę?
                • 02.05.10, 12:46
                  całą sprawa trwała ok. 4 miesięcy, więc nie za długo. Bo niestety ale niektórych formalnoście nie można przyspieszyć. Z tego co wiem to na załatwienie takiej sprawy trzeba czekać od 3miesięcy do 1 roku. Uzależnione to jest od zaangażowania nas samych, jak również od rodzaju sprawy. Zdarza się również, że w ciągu miesiąca możan wszystko załatwić. Życzę powodzenia i dużo zaangażowania. EuCO na pewno da radę. Warto poczekać nawet kilka miesięcy, żeby tylko odzyskać należne pieniądze.
              • Moja dziewczyna miała wypadek pod koniec zeszłego roku z powodów nieodśnieżonych przystanków. Odszkodowanie jakie dostała było bardzo śmieszne i żałosne, w porównaniu z ubytkiem na zdrowiu jakiego doznała.Dobrze, że dowiedzieliśmy się, że istnieje taka firma, jak EuCO. Od razu zgłosiliśmy do nich tą sprawę i już pieniądze odzyskane.
    • Czy wy wszyscy pracujecie w tej firmie że tak dobrze sie
      wypowiadacie na jej temat.Dziewczyno,wyszukiwarka nie gryzie i radzę
      poczytaj w necie jak to napomagali ludziom.mojego odszkodowanie do
      dzis nie widzę a to już 2 lata.I do dzis czekam na skierowanie
      sprawy do sądu ale firma życzy sobie wplaty 2 tysiecy na poczet
      czegos czego nie potrafi okreslic - nie chodzi o koszty sądowe.jak
      dzwoniłam i pytałam jak sie sprawa rozwija to okazywało sie ze
      sprawę prowadzi ktoś kto jest na urlopie albo właśnie ktoś inny sie
      tym zajął.śmiech mnie ogarnia jak słysze że zajmują się czymś za
      darmo.tak...30% i vat to faktycznie pikus.mieli byc skuteczni wiec
      sie skusiłam i to był bład.Teraz będę walczyc z ta firmą o
      odzyskanie czegoś co praktycznie sama wywalczyłam wiesz dlaczego? bo
      ja pisałam do nich pisma a oni je przepisywali i wysyłali do
      ubezpieczyciela jako swoje.
      • Ja skorzystałam z ich pomocy i mi pomogli... I skoro znajdują się ludzie, którzy moga powiedziec coś dobrego o EuCO to chyba jednak coś w tym jest... nie oznacza to oczywiście, że wszyscy tam pracują... Uważam, że jak ktoś jeden się znajduje na forum, kto wypowie jakieś złe zdanie to nic nie oznacza, albo tylko tyle , że pracuje w konkurencyjnej firmie...
      • Nie rozumiem pytania, czy my wszyscy tu pracujemy... bo po co pracownicy mieliby tu pisać jakieś komentarze? Nie byłoby to w ogóle wiarygodne, gdyby tylko oni się wypowiadali o firmie i ich usługach... Ja znam firmę z własnego doświadczenia, bo to właśnie mi pomogli.
      • 01.05.10, 22:21
        first-woman napisała:

> Czy wy wszyscy pracujecie w tej firmie że tak dobrze sie
        > wypowiadacie na jej temat.Dziewczyno,wyszukiwarka nie gryzie i
        radzę
        > poczytaj w necie jak to napomagali ludziom.mojego odszkodowanie do
        > dzis nie widzę a to już 2 lata.I do dzis czekam na skierowanie
        > sprawy do sądu ale firma życzy sobie wplaty 2 tysiecy na poczet
        > czegos czego nie potrafi okreslic - nie chodzi o koszty sądowe.jak
        > dzwoniłam i pytałam jak sie sprawa rozwija to okazywało sie ze
        > sprawę prowadzi ktoś kto jest na urlopie albo właśnie ktoś inny
        sie
        > tym zajął.śmiech mnie ogarnia jak słysze że zajmują się czymś za
        > darmo.tak...30% i vat to faktycznie pikus.mieli byc skuteczni wiec
        > sie skusiłam i to był bład.Teraz będę walczyc z ta firmą o
        > odzyskanie czegoś co praktycznie sama wywalczyłam wiesz dlaczego?
        bo
        > ja pisałam do nich pisma a oni je przepisywali i wysyłali do
        > ubezpieczyciela jako swoje.

Chciałabym CI bardzo podziękować za opinię. Jak się okazuje zdania
        są podzielone - właśnie dlatego założyłam ten temat. Chciałam
        uzyskać jak najwięcej informacji z wielu źródeł. Możesz napisać skąd
        jesteś, tak żebym w razie czego miała rozeznanie, jak kształtuje się
        sprawa w Twoim regionie. Bo może wszystko zależy też od placówki
        (filii) do której jest składany wniosek. Zauważ jak wiele osób
        wypowiedziało się pozytywnie nt. EuCO.
        • jestem z lubelskiego.Masz rację ,być może trafiłam na niewłaściwego
          agenta który absolutnie nie zajmował sie tą sprawą tak jak
          powinien.Zreszta po pewnym czasie straciłam z nim kontakt - myslę że
          zmienił numer tel. a ja juz nie szukałam tylko prowadziłam rozmowy z
          osobami pracującymi w siedzibie głównej,podobno prawnikami.Teraz
          wiem ze firma która miesci się w drugim końcu Polski,do której nie
          mozna poprostu podjechać to był błąd.Ale bylo minęło.Ja nie jestem
          zadowolona,ale jeśli komuś pomogli to ok.
          • No oczywiście nie wszyscy muszą być zadowoleni. I szkoda, że Pani się nie udało. Pewnie już ten agent tam nie pracuje...
          • first-woman napisała:

> jestem z lubelskiego.Masz rację ,być może trafiłam na niewłaściwego
            > agenta który absolutnie nie zajmował sie tą sprawą tak jak
            > powinien.Zreszta po pewnym czasie straciłam z nim kontakt - myslę że
            > zmienił numer tel. a ja juz nie szukałam tylko prowadziłam rozmowy z
            > osobami pracującymi w siedzibie głównej,podobno prawnikami.Teraz
            > wiem ze firma która miesci się w drugim końcu Polski,do której nie
            > mozna poprostu podjechać to był błąd.Ale bylo minęło.Ja nie jestem
            > zadowolona,ale jeśli komuś pomogli to ok.

W każdym gnieździe znajdzie się jakaś kukułka, ale wyjątku nie można traktować
            jako regułu. Na tyle pozytywnych wpisów tylko jeden jest negatywny. To jednak
            coś musi oznaczać!
          • No oczywiście, że nie wszyscy muszą być zadowoleni z działania tej firmy, ale na całe szczęście jest więcej osób, którym rzeczywiście pomogli i bardzo dobrze. Fajnie, że chcecie się dzielić swoimi doświadczeniami z EuCO.
    • Ja pracowałam w tej firmie, ale z powodu narodzin mojej kochanej córeczki juz nie pracuję tam, chociaz bardzo żałuje. Mogę Ci polecić tą firmę, Agenci tam pracujący są wspaniali i wiedzą co do nich należy i jak pomóc ludziom odzyskać odszkodowanie.
      • 29.04.10, 20:02
        Witam:) Miałem dziesiaj spotkanie z Agentem Z EuCO w sprawie odzyskania odszkodowania. Rozmowa była bardzo miła, i jestem dobrej myśli... Mam nadzieje, że wszystko się uda.
        • 29.04.10, 20:04
          Aha i zapomniałem dodać, że warto wszystkim niedowiarkom odwiedzić ich stronę: www.euco.pl. Można dużo się stamtąd dowiedzieć.
        • 01.05.10, 22:15
          dawidek.80 napisał:

> Witam:) Miałem dziesiaj spotkanie z Agentem Z EuCO w sprawie
          odzyskania odszkod
          > owania. Rozmowa była bardzo miła, i jestem dobrej myśli... Mam
          nadzieje, że wsz
          > ystko się uda.

Witam.
          A czy już coś się ruszyło w Twojej sprawie? Ile czasu czekałeś od
          kontaktu z EuCO do spotkania z agentem?
          • 02.05.10, 12:51
            Witam,
            czekałem tylko 2 dni. a to w sumie dlatego,że ja nie miłem czasu na spotkanie już na następny dzień po telefonie. Bo w sumie nie sądziłem, że tak szybko mogłoby dojść do spotkania. Jak narazie jesteśmy na dobrej drodze załatwienia wszystkich formalności.
            • No moja dziewczyna zgłosiła swoją sprawę przez internet i już następnego dnia byłą odpowiedź odnośnie sprawy. Od razu wzięli się do pracy.
      • Chciałam się zapytać jak wygląda tam praca? Bo właśnie szukam pracy i myślałam o tej firmie. Możesz mi coś więcej powiedzieć na ten temat? Byłabym wdzięczna:)
        • madzia-llena napisała:

> Chciałam się zapytać jak wygląda tam praca? Bo właśnie szukam pracy i myślałam
          > o tej firmie. Możesz mi coś więcej powiedzieć na ten temat? Byłabym wdzięczna:)

Witam,
          No cóż ja mogę powiedzieć, że atmosfera w pracy była bardzo miła i przyjazna. A jeśli chodzi o kierownictwo, to na serio potrafią docenić pracownika, który chce się rozwijać i wykazuje się kreatywnością, ma wiele pomysłów i się angażuje w pracę. Śmiało możesz składać tam aplikacje, warto spróbować. Jak się uda, to na pewno nie pożałujesz.Powodyenia
          • Aha i zapomniałam jeszcze o jednym, mają bardzo dobry system premiowania i social. Nagradzają pracowników sprawiedliwie i adekwatnie do ich pracy, ale nie ma czegoś takiego jak "wyścig szczurów".
            • 29.04.10, 20:45
              a gdzie mają swoje siedziby, bo potrzebuje pomocy od takiej właśnie firmy. Ale nie wiem czy jest w moim miejscu zamieszkania.:(
              • jaaaa29 napisał:

> a gdzie mają swoje siedziby, bo potrzebuje pomocy od takiej właśnie firmy. Ale
                > nie wiem czy jest w moim miejscu zamieszkania.:(

Polecam ich stronkę.www.euco.pl. Tam są wszystkie najważniejsze informację. Ale mogę podać miasta, w których działa Europejskie Centrum Odszkodowań, jest to: Warszawa, Łódź, Rzeszów, Radom, Przemyśl, Lublin, Elbląg, Kielce, Szczecin, Poznań, Wrocław, Chrzanów, Olsztyn, Zielona Góra, Wałbrzych, Katowice, Gdańsk, Białystok, Bydgoszcz, Opole. Mają sposo tych oddziałów, a więc myślę, że jednak będziesz miał możliwość skorzystać z pomocy EuCO.
                • 29.04.10, 20:53
                  Dziękuję bardzo za informację. Jak tylko będę miał czas żeby się wczytać w ich stronkę to na pewno to zrobię. A tymczasem wiem już z kótrego oddziału skorzystam. Wałbrzych to akurat miasto, w którym mieszkam:)
                  • 02.05.10, 12:54
                    Cieszę się, że znalazłeś dla siebie oddział. Skorzystaj z ich pomocy, na pewno dadzą radę. Życzę powodzenia. Pozdrawiam
        • Ja z tego co zaobserwowałem pracownicy- Agenci są bardzo zadowolenie, i się cały czas miło odnoszą do klientów, i ich uśmiechy nie są sztuczne. Bije od nich radośc z wykonywanej pracy. Tylko im pozazdrościć takiej pracy.
          • Też to zauważyłam. Dobrze, że swoje zadowolenie z pracy tak widać, bo na samym wstępie widać, że sprawia im przyjemność rozwiązywanie tego typu spraw. Myślę, że wiele firm powinno uczyć się od EuCO jak powinno się korzystać z pakietu motywacyjnego dla pracownika, aby On był zadowolony ze swoje pracy.
      • Widzę że nawet była pracownica firmy do spraw odszkodowania się wypowiedziała. I dobrze, bo nie pisze tu nic żeby oczernić EuCO. Szkoda, że już nie będziesz tam pracować, bo widać było, że Agenci są zadowoleni ze swojej pracy, z tego, że mogą pomóc ludziom.
    • 05.05.10, 21:18
      Skontaktowałam się już z moim najbliższym EuCO. Weszłam poprostu
      przez stronę www.euco.pl i tam jest taki formularz do wypełniania
      wniosków. Korzystaliście też z tego? Nie mam zaufania do takich
      wynalazków...chociaż pomysł dla osób "oblatanych" bardzo fajny.
      • 05.05.10, 21:41
        Witaj. Trafiłam tu przypadkowo... ale mogę Ci polecić tą firmę ze
        spokojnym sumieniem. Ja do nich telefonowałam. Też nie przepadam za
        formularzami internetowymi, nooo ale...
        W każdym razie dzięki nim odzyskałam pieniądze które mi się
        należały, nie ma się co uszukiwać, ale to najlepsza firma z tej
        branży.
        • 05.05.10, 21:52
          Dzięki za tak szybką odp. O dalszym pzebiegu sprawy będę Was
          informowała na bierząco. Pozdrawiam wszystkich, którzy zechcieli się
          wypowiedzieć.
      • Włąśnie moja dziewczyna z tego korzystała po tym jak firma ubezpieczycielska zaproponowała Jej śmieszne odszkodowanie po wypadku. Złożyła wniosek na www.euco.pl i na drugi dzień skontaktowali się z Nią. Na pewno Ci się uda.
        • 05.05.10, 21:47
          to widzę, że faktycznie szybko się skontaktowali. No i chyba drogą
          internetową jest to bezpłatne, prawda? Następnym razem (jeśli
          takowym będzie) też tak spróbuję.
      • No ja też jak zgłaszałem swoją sprawę do nich to korzystałem z wniosku na ich stronie. Uważam, że jest to wielkie ułatwienie dla klientów, którzy są zabiegani i nie mają czasu jechać do siedziby i załatwić tego face to face.
    • Uważam, że ta firma warta jest zaufania. Moja dziewczyna korzystała z ich pomocy. Gdyby nie oni nie odzyskałaby pieniędzy z odszkodowania.
      • 05.05.10, 21:51
        Właśnie odnalazłam to forum i tak czytam te wszystkie wypowiedzi i nie mogę się nadziwić, że taka firma istnieje... Czy to na serio tak jest???
        • czarna_ja2 napisała:

> Właśnie odnalazłam to forum i tak czytam te wszystkie wypowiedzi i nie mogę się
          > nadziwić, że taka firma istnieje... Czy to na serio tak jest???

Witaj, mogę Cię zapewnić, że tak właśnie jest. Ta firma na prawde działa, i co najważniejsze pomaga ludziom odzyskać odszkodowanie... A o to właśnie chodzi. I nie biorą za to dużo pieniędzy, nie są jakimiś naciągaczami.
          • Ja też mogę zapewnić, że ta firma dzieła profesjonalnie... Jeśli masz sprawę dotyczącą odzyskania odszkodowania, to nie wahaj się i wejdź na www.euco.pl. i wypełnij formularz. To przecież nic nie kosztuje.
            • 05.05.10, 22:03
              madzia-llena napisała:

> Ja też mogę zapewnić, że ta firma dzieła profesjonalnie... Jeśli masz sprawę do
              > tyczącą odzyskania odszkodowania, to nie wahaj się i wejdź na www.euco.pl. i wy
              > pełnij formularz. To przecież nic nie kosztuje.

No właśnie poszukuję firmy, która zajęłaby się moją sprawą. I chyba zaryzykuje i złoże wniosek u nich na stronce. Tak jak mówisz to przecież nic nie kosztuje. Mam nadzieję, że się uda. Dzięki za odpowiedź.
              • 06.05.10, 23:57
                Czarna nie łam się. Ja też się nad tym długo zastanawiałam, ale na
                chwilę obecną nie żałuję. Zresztą widzisz ilu ludziom już pomogli.
                Może warto wypróbować?

czarna_ja2 napisała:

> madzia-llena napisała:
                >
                > > Ja też mogę zapewnić, że ta firma dzieła profesjonalnie... Jeśli
                masz spr
                > awę do
                > > tyczącą odzyskania odszkodowania, to nie wahaj się i wejdź na
                www.euco.pl
                > . i wy
                > > pełnij formularz. To przecież nic nie kosztuje.
                >
                > No właśnie poszukuję firmy, która zajęłaby się moją sprawą. I
                chyba zaryzykuje
                > i złoże wniosek u nich na stronce. Tak jak mówisz to przecież nic
                nie kosztuje.
                > Mam nadzieję, że się uda. Dzięki za odpowiedź.
        • czarna_ja2 napisała:

> Właśnie odnalazłam to forum i tak czytam te wszystkie wypowiedzi i nie mogę się
          > nadziwić, że taka firma istnieje... Czy to na serio tak jest???

No raczej, nikt nie pisałby jakichś głupot tylko po to żeby inni ludzie ucierpirli. Ta firma na prawdę potrafi pomagać i walczyć
        • Mogę Cię zapewnić, że to na serio... Po co tyle ludzi miałoby pisać jakieś nieprawdziwe rzeczy??? Ja sam korzystałem z ich usług i mi pomogli, więc też się wypowaidam. Pomagają i odzyskują.
    • Witam, na początku tamtego roku miałam wypadek i miałam dostać odszkodowanie, ale po pierwsze zaproponowali miśmiesznie małe pieniądze, a po drugie nie chcą ich wypłacić. Myślicie, że mogę się z tą sprawą zgłosić do EuCO?
      • 1111niunia1111 napisała:

> Witam, na początku tamtego roku miałam wypadek i miałam dostać odszkodowanie, a
        > le po pierwsze zaproponowali miśmiesznie małe pieniądze, a po drugie nie chcą i
        > ch wypłacić. Myślicie, że mogę się z tą sprawą zgłosić do EuCO?

Uważam, że jak najbardziej możesz się do nich zgłosić... Oni zajmują się każdym przypadkiem. Na pewno zajmą się też Twoją sprawą. Złóż wniosek przez ich stronkę, a oni się z Tobą skontaktują. Życzę powodzenia.

> Witam, na początku tamtego roku miałam wypadek i miałam dostać odszkodowanie, a
        > le po pierwsze zaproponowali miśmiesznie małe pieniądze, a po drugie nie chcą i
        > ch wypłacić. Myślicie, że mogę się z tą sprawą zgłosić do EuCO?

No oczywiście, że może się Pani do nich zgłosić. Na pewno się Pani nie wygłupi. Trzeba walczyć o swoje. Ta walka może trwać troche dłużej niż 3-4 miesiące, ale nie wolno się zniechęcać. Powodzenia
      • 06.05.10, 22:59
        Porada ode mnie: wejdź na stronę www.euco.pl i tak jest do wypełnienia wniosek, a po wypełnieniu wyślij go i czekaj na ich kontakt. Na pewno zajmą się tą sprawą.
      • Oni są profesjonalistami, więc zajmą się Twoją sprawą od razu. Nie zwlekaj, zgłoś się do nich koniecznie. Uwierz mi warto.
    • Hej, chciałam się z Wami podzielić moimi doświadczeniami z tą firmą. Jakieś 2 lata temu zgłosiłam się do nich w sprawie odzyskania odszkodowania i czekałam ok. 4 miesięcy może nawet troche krócej i odzyskałam wszystkie pieniążki. Dzieki oczywiście EuCO.:)Polecam gorąco.Pozdrawiam.
      • kobitka1985 napisała:

> Hej, chciałam się z Wami podzielić moimi doświadczeniami z tą firmą. Jakieś 2 l
        > ata temu zgłosiłam się do nich w sprawie odzyskania odszkodowania i czekałam ok
        > . 4 miesięcy może nawet troche krócej i odzyskałam wszystkie pieniążki. Dzieki
        > oczywiście EuCO.:)Polecam gorąco.Pozdrawiam.

Właśnie przeczytałam Pani wypowiedź i chciałabym się zapytać czy mogę zgłosić się do nich ze sprawą, sprzed ponad roku? Bo właśnie nie wiem, a nie chce się też jakoś wygłupić.

> kobitka1985 napisała:
          >
          > > Hej, chciałam się z Wami podzielić moimi doświadczeniami z tą firmą. Jaki
          > eś 2 l
          > > ata temu zgłosiłam się do nich w sprawie odzyskania odszkodowania i czeka
          > łam ok
          > > . 4 miesięcy może nawet troche krócej i odzyskałam wszystkie pieniążki. D
          > zieki
          > > oczywiście EuCO.:)Polecam gorąco.Pozdrawiam.
          >
          > Właśnie przeczytałam Pani wypowiedź i chciałabym się zapytać czy mogę zgłosić s
          > ię do nich ze sprawą, sprzed ponad roku? Bo właśnie nie wiem, a nie chce się te
          > ż jakoś wygłupić.

Z całą pewnością może Pani zgłosić swoją sprawę, na pewno Pani pomogą. Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych.
          • kobitka1985 napisała:
            > Z całą pewnością może Pani zgłosić swoją sprawę, na pewno Pani pomogą. Dla nich
            > nie ma rzeczy niemożliwych.

Dziękuję Pani bardzo za tak szybką odpowiedź... Więc jutro złoże do nich wniosek, bo już zdąrzyłąm wejść na ich stronkę i wiem co i jak.:) Mam nadzieję, że się uda:)
            • 06.05.10, 23:58
              W razie czego może się Pani zgłosić do nich też telefonicznie.
              Chociaż wszystkie najważniejsze informacje są na euco.pl
              1111niunia1111 napisała:

> kobitka1985 napisała:
              > > Z całą pewnością może Pani zgłosić swoją sprawę, na pewno Pani
              pomogą. D
              > la nich
              > > nie ma rzeczy niemożliwych.
              >
              > Dziękuję Pani bardzo za tak szybką odpowiedź... Więc jutro złoże
              do nich wniose
              > k, bo już zdąrzyłąm wejść na ich stronkę i wiem co i jak.:) Mam
              nadzieję, że si
              > ę uda:)
              • 08.05.10, 00:14
                aneeczko informuj na bierząco. Jestem bardzo ciekaw przebiegu Twojej
                sprawy. Jeśli Tobie się uda to ja też zaryzykuję. Może EuCO
                faktycznie pomaga ludziom.
    • 06.05.10, 23:05
      Jejku jestem pod wrażeniem, że aż tyle dobrego piszecie o EuCO. Ale to dobrze, bo przynajmnej ludzie, którzy potrzebują takiej firmy wiedzą, że ona istnieje.
      • Szczerze,jak coś jest dobre to warto zachwalać, prawda? Żeby inni też mogli się dowiedzieć, że jest firma, która jest skuteczna i żeby mogli w razie potrzeby z niej skorzystać. Wiadomo nie poleca się byle czego:)
      • luiza_7 napisała:

> Jejku jestem pod wrażeniem, że aż tyle dobrego piszecie o EuCO. Ale to dobrze,
        > bo przynajmnej ludzie, którzy potrzebują takiej firmy wiedzą, że ona istnieje.

Witam,
        mogę z całą pewnością napisać, że gdyby ta firma nie była dobra tobym o niej się w ogóle nie wypowiedziała, albo bym przestrzegła innych przed firmą. Ale oni są na prwdę świetni więc mogę tylko dobrze o niej się wypowiadać.
      • 06.05.10, 23:23
        luiza_7 napisała:

> Jejku jestem pod wrażeniem, że aż tyle dobrego piszecie o EuCO. Ale to dobrze,
        > bo przynajmnej ludzie, którzy potrzebują takiej firmy wiedzą, że ona istnieje.

Ja też już mogę się dobrze wypowiedzieć o tej firmie. Zgłosiłem do nich swoją sprawę i od razu się tym zajęli. I widzę postępy. Mam nadzieję, że odzyskam należne mi pieniądze. Ale przy tej firmie jestem dobrej myśli.
      • No też jestem tego zdanie, że dobrze, że takie forum jest i ludzie się na nim wypowiadają i że dzielą się z innymi swoimi doświadczeniami, bo niektórzy nie wiedzą gdzie mają się zgłosić, żeby załatwić należycie sprawę. Moja dziewczyna się dowiedziała i dzięki temu ma już pieniądze z odszkodowania. A to dzięki EuCO.
        • 06.05.10, 23:54
          Jestem tego samego zdania. Widzę już, że sprawa rusza. Dziś
          rozmawiałam z ich agentem, widać, że mają specjalistów, a nie
          jakichś niedouczonych partaczy. Facet wykazał się dużą dozą
          cierpliwości, wytłumaczył mi co i jak. No i odpowiedział na
          wszystkie moje pytania.
          • 07.05.10, 23:34
            anee-czka napisała:

> Jestem tego samego zdania. Widzę już, że sprawa rusza. Dziś
            > rozmawiałam z ich agentem, widać, że mają specjalistów, a nie
            > jakichś niedouczonych partaczy. Facet wykazał się dużą dozą
            > cierpliwości, wytłumaczył mi co i jak. No i odpowiedział na
            > wszystkie moje pytania.

No i jak aneeczka? Coś się ruszyło? jestem bardzo ciekawa jak to u
            Ciebie wygląda. Ja jestem z Łodzi i EuCO z mojego regionu mi
            pomogło. Daj znać jak będziesz miała jakieś wieści
        • 07.05.10, 23:38
          patryczek.4 napisał:

> No też jestem tego zdanie, że dobrze, że takie forum jest i ludzie
          się na nim w
          > ypowiadają i że dzielą się z innymi swoimi doświadczeniami, bo
          niektórzy nie wi
          > edzą gdzie mają się zgłosić, żeby załatwić należycie sprawę. Moja
          dziewczyna si
          > ę dowiedziała i dzięki temu ma już pieniądze z odszkodowania. A to
          dzięki EuCO.

W pełni się z Tobą zgadzam. W końcu w obecnych czasach nigdy nie
          wiadomo komu można zaufać, na jakiej firmie polegać. Dobrze jest się
          dzielić z ludzmi dobrymi nowinami, a nie tylko narzekać...
          • 08.05.10, 00:04
            Hej. Również szukam jakiejś firmy, która pomoże mi w odzyskaniu
            odszkodowania. Prawie rok temu moja córka, będąc na koloniach uległa
            badzo poważnemu wypadkowi. Jednak zarówno władze szkoły, jak i
            ubezpieczyciel umywają ręce...
            Czy myślicie, że Europejskie Centrum Odszkodowań może mi pomóc?
            Razem z żoną próbowaliśmy to załatwić na własną rękę, ale na
            tych .... nie ma mocnych w tym kraju. Co zrobić?
            • adrian_69 napisał:

> Hej. Również szukam jakiejś firmy, która pomoże mi w odzyskaniu
              > odszkodowania. Prawie rok temu moja córka, będąc na koloniach uległa
              > badzo poważnemu wypadkowi. Jednak zarówno władze szkoły, jak i
              > ubezpieczyciel umywają ręce...
              > Czy myślicie, że Europejskie Centrum Odszkodowań może mi pomóc?
              > Razem z żoną próbowaliśmy to załatwić na własną rękę, ale na
              > tych .... nie ma mocnych w tym kraju. Co zrobić?

Adrian nie wahaj się! Na EuCO możesz z pewnością liczyć, jak widzisz chociażby
              po tym forum, pomogli już wielu ludziom. Pamiętaj - czas to pieniądz.
            • Hej, myślę, że Europejskie Centrum Odszkodowań pomoże Wam odzyskać pieniądze. Na własną rękę jest ciężko takie rzeczy załatwić, zresztą jak widać przekonaliście się o tym sami. Proponuj,ę zgłosić się do nich, na pewno Wam pomogą.
              • 10.05.10, 20:02
                Dzięki za info. Ja już jestem przekonana co do ich kompetencji. Mam
                nadzieję, że inni też nie będą mieli już wątpliwości. Powodzenia i
                nie dajmy się oszukującym ubezpieczalniom!
            • Uważam, że możesz się do nich zgłosić. Oni na pewno Ci pomogą, bo dla nich nie ma rzeczy niemożliwych. Powodzenia.
            • Hej, nie wahaj się zgłoś swoja sprawę do EuCO. Oni na pewno dadzą sobie z tym radę. Uwierz mi ta firma działa profesjonalnie.
              • Bardzo często się zdarza, że firmy ubezpieczycielski okazują się oszustami. Oczywiste jest, że bardziej dla nich opłacalne jest niewypłacanie odszkodowania lub ich zaniżanie. Ale na szczęście jest firma, taka jak EuCO. Już sam się o tym przekonałem. Są skuteczni i nie są oszustami jak niektórzy.
      • No skoro możemy się podzielić miłymi doświadczeniami z tą firmą, to dlaczego nie napisać o tym?? Niech wszyscy wiedzą, że są jeszcze uczciwe firmy w tym kraju.
    • Hej anee-czka jak tam Twoje sprawy? Zgłosiłaś się do Europejskiego Centrum Odszkodowań? Mam nadzieję, że nie będziesz musiała długo czekać. Bo to, że odzyskasz pieniądze to jestem pewien.
      • 10.05.10, 20:15
        Tak. Pisałam już wcześniej, że nawiązałam z nimi kontakt. Dziś
        spotkałam się z moim agentem. I jak to on stwierdził, góra za 2
        miesiące mogę uzyskać swoje odszkodowanie.
        • 11.05.10, 18:13
          Hej. Ja pracowałem rok temu w Europejskim Centrum Odszkodowań i
          muszę przyznać, że to bardzo przyjazna firma. Nie tylko dla
          klientów, ale również dla pracowników. Można tam całkiem nieźle
          zarobić i rozwinąć skrzydła. Ja zmieniłem pracę ponieważ
          odziedziczyłem firmę. Jednak polecam EuCO jako miejsce przyjazne
          ludziom nastawionym na rozwój.
          • Witam, rok temu korzystałam z usług Europejskiego Centrum Odszkodowań. Miałam wypadek, a firma, w której byłam ubezpieczonna oczywiście nie chciała wypłacić należnej mi kwoty pieniędzy. Więc zgłosiłam się do EuCO i dzięki nim odzyskałam pieniądze.
          • Tylko pozazdrościć takiej pracy... niewiele jest firm, które tak dobrze traktują swoich pracowników i inwestują w ich rozwój...
          • anthony69 napisał:

> Hej. Ja pracowałem rok temu w Europejskim Centrum Odszkodowań i
            > muszę przyznać, że to bardzo przyjazna firma. Nie tylko dla
            > klientów, ale również dla pracowników. Można tam całkiem nieźle
            > zarobić i rozwinąć skrzydła. Ja zmieniłem pracę ponieważ
            > odziedziczyłem firmę. Jednak polecam EuCO jako miejsce przyjazne
            > ludziom nastawionym na rozwój.

Fajnie, że pracownic również się tu wypowiadają, bo przynajmniej potwierdza to nasz odbiór po doświadczeniach z pracownikami Europejskiego Centrum Odszkodowań. Dzięki wielkie. Szkoda, że już nie możesz tam pracować, ale mam nadzieję, że Ci si e powodzi. Pozdrawiam.
        • No mogę Ci powiedzieć, że skoro Twój agent tak Ci powiedział to znaczy, że rzeczywiście tak będzie. Ja czekałam ok. 3 miesięcy i odzyskałam kasę.
        • anee-czka napisała:

> Tak. Pisałam już wcześniej, że nawiązałam z nimi kontakt. Dziś
          > spotkałam się z moim agentem. I jak to on stwierdził, góra za 2
          > miesiące mogę uzyskać swoje odszkodowanie.

To cieszy mnie to... Wiedziałem, że będą działać szybko. I jestem pewien, że skutecznie... Na pewno na tym nie stracisz, wręcz przeciwko- zyskasz wiele. Bo nie dość, że odzyskasz odszkodowanie, to jeszcze satysfakcja, że firma ubezpieczycielska, która nie chciała Ci wypłacić odszkodowania, nie ma szans.
        • 11.05.10, 22:05
          Cieszę się, że Twoje sprawy mają się ku dobremu. Ja osobiście nie korzystałam z ich usług, pomagam tylko w Fundacji, wpłacając tam pieniązki. Ale wiem, jak działają i jaką są firmą, ponieważ pomogli mojemu bratu.
        • anee-czka napisała:

O to super, że tak szybko udało się to załatwić. Chyba teraz nie masz wątpliwości co do skuteczności i profesjonalizmu, co?
          • 17.01.11, 17:19
            a czy ktoś z was oglądał program "Uwaga" o EuCo? Wpiszcie w google euco uwaga i wyskakuje cały reportaż jak znajdują klientów i jak szkolą nowych pracowników....hmmm trochę to podejrzane jest
            • 16.03.11, 00:08
              Witam
              Nie wiem kim jesteś ale tak owego programu nie widziałem na youtube.com też nic takie nie ma.
              Jest za to wiele reportaży które pokazuje firmę w dobrym świetle. Jestem agentem tej firmy i przeszedłem to szkolenie i z czystym sumieniem mogę powiedzieć że nie ma tam nic co łamie prawo albo jest moralnie nieprzyzwoite (korupcja itp.)
        • anee-czka napisała:

Gratuluję tak szybkiego rozwoju akcji. Jestem pod wrażeniem, że tak szybko zadziałali. Ale w sumie teraz idzie im coraz lepiej. Cały czas się rozwijają. Powodzenia.
        • 11.05.10, 22:56
          anee-czka napisała:

Oj jestem pod wrażenem, że tak szybko. Szczerze mówiąc nie wierzylam w tak szybkie załatwienie sprawy. Ale cieszę się, że trafiłaś na nich, i że dali radę i załatwili Twoją sprawę.
    • A nie wiem czy wiecie, firma ta prowadzi Fundację "EUCO DZIECIOM". Nie dość, żę pomagają ludziom odzyskać pieniądze z odszkodowanie, to jeszcze pomagają dzieciom. Zbierają dla nich pieniążki. Myślę, że to szczytny cel.
      • 11.05.10, 21:58
        karol.karol2 napisał:

> A nie wiem czy wiecie, firma ta prowadzi Fundację "EUCO DZIECIOM". Nie dość, żę
        > pomagają ludziom odzyskać pieniądze z odszkodowanie, to jeszcze pomagają dzie
        > ciom. Zbierają dla nich pieniążki. Myślę, że to szczytny cel.

Ja wiem, że taka fundacja istnieje i pomaga. Sama od 2 lat przy rozliczeniu się z urzedem oddaję 1% na tę fundację. Zachęcam wszystkich do pomocy dzieciom dzięki "EUCO DZIECIOM".
      • No ja znam tę Fundację. Wiem, że pomagają dzieciom. W tym roku podczas rozliczenia oddałam swój 1% na rzecz tej fundacji. Jest to jedna z najbardziej działających fundacji w tym kraju. Europejskie Centrum Odszkodowań również wpłaca swoje pieniądze, tylko po to by pomóc dzieciom.
przejdź do: 1-100 101-110
(101-110)

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Zadaj pytanie na Forum

Za darmo

Na każdy temat

Tysiącom użytkowników

Zapytaj

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.