Dodaj do ulubionych

Szukam partnera do ćwiczeń

13.05.10, 10:46

Założyłem ten wątek, aby pomóc skontaktować z sobą ludzi z różnych
regionów Polski (świata) do wspólnych praktyk i procesów.

Swoje ogłoszenia proszę dopisywać jako odpowiedź na ten pierwszy
wątek. W tytule proszę podać region zaś w treści o co konkretnie
chodzi: o audytyng (z doświadczoną osobą), ko-audyting, TR'y itp.
Proszę nie zapomnieć o podaniu do siebie kontaktu.
Edytor zaawansowany
  • 13.05.10, 10:51

Szukam drugiej osoby do ko-audytingu z Warszawy lub najbliższych
    okolic (powiedzmy do 20 km). Zainteresowanych proszę o kontakt na
    email gazetowy (proszę dodać @gazeta.pl do mojego nicka).
  • 29.07.10, 02:16
    witam,
    jestem zainteresowana co-audytingiem w Warszawie
    Proszę o kontakt
    Pzdrw
    Anna M.
  • 14.09.14, 14:31
    Czy mogę prosić o kontakt, nie ukrywam, ze szukam kontaktu z osobami posiadającymi wiedzę o naukach scjentoligicznych. Pozdrawia Jerzy. jerzyperski@gazeta
  • 20.07.12, 00:01
    gdzie mogę znaleźć audytora w Łodzi lub okolicach lub kogoś na skypie, kto przeprowadziłby audyting?

Pozdrawiam
  • 20.07.12, 15:25
    Nie podałeś kontaktu więc wysłałem propozycję sesji demo na maila gazetowego - sprawdź pocztę
  • 05.08.14, 10:16
    Dołączajcie , a potem nie martwcie się o zadbanie kontroli nad Waszym życiem...Będziecie mieli małe szanse im wyższe stanowisko będziecie mieli...

A kończy na zabijaniu Waszych dzieci, lub szantażu... To jest jak narkotyk wciąga miłością, a zabija nienawiścią :)
  • 05.10.12, 11:58
    witam jeśli propozycja ko-auditingu nadal aktualna proszę o kontakt pod adres daniel.brzostowski@onet.pl
  • 14.09.14, 14:28
    Poproszę o kontakt z kimś, kto może mi konkretnie powiedzieć o Kościele Scjentologicznym, odpowiedziec na ewentualne pytania, itd. Dla ułatwienia mogę przekazać numer telefonu,itl. Proszę pisać na jerzyperski@gazeta.pl
  • 30.07.10, 23:17
    Hej,
    nie powinnam zakładac konta o 2 w nocy, za nic nie mogę sobie hasła przypomnieć. Nie chciało mi sie czekac 24h na pytanie do hasla, wiec zalożylam nowe- denise.2. Wysłałam maila, daj proszę znać czy dotarł.
    Pzdrw
  • 16.09.10, 17:03
    Gdyby był ktoś zainteresowany Dianetyką to chętnie poznam. Pozdrawiam.
  • 01.06.11, 21:02
    Hej!
    szukam osoby co-audytinu z Torunia, najlepiej jeśli będzie to dziewczyna. Jeśli ktoś jest zainteresowany, to proszę o kontakt.
  • 08.06.11, 08:02
    Czy ktoś chciałby spróbować audytingu przez Skypa, albo inny komunikator internetowy?
    Na początek proponuję auto-analizę, a jak będzie dobrze szło, to i poważniejsze rzeczy.

Zainteresowanych proszę o kontakt na email gazetowy (mój nick @ gazeta.pl).
  • 05.10.12, 12:17
    witam jestem z warszawy interesuje mnie każda forma auditingu kontakt pod adresem daniel.brzostowski@onet.pl
  • 23.11.12, 13:57
  • 02.01.16, 13:31
    Prowadzę audyting w woj.śląskim,mieszkam w Wilczy koło gliwic,kontakt na fb,Marek Kopel,zapraszam chętych,cena do uzgodnienia,doświadczenie duże,tel.507 695 363
  • 08.07.16, 20:25
    Cześć. Od dłuższego czasu poszukuję kogoś, kto chętnie i profesjonalnie przeprowadziły ze mną audytingi. Podstawową wiedzę, kilka książek, kilka spotkań i nieudaną próbę(w obcym języku) audytingu mam za sobą. Niestety sam nie zabrnąłem daleko.
    Los pognał mnie na południe Anglii(Southampton), a tutaj trudno mi znaleźć rodaka z podobnym zainteresowaniem.
    Proszę więc bardzo o kontakt, jeśli ktoś szczerze chciałby pomóc.
    Z góry dziękuję.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.