Dodaj do ulubionych

R. Hubbard - Fakty o organizajcji

05.12.14, 14:30
1)Założyciel tej organizacji Ron Hubbard był satanistą
2)Będąc w scejntologii mozesz należeć do innych kościołów np. KK
3)Będąc w tym zgrupowaniu poddajesz się audytowi, który może zostać użyty przeciwko Tobie podczas wychodzenia. min. nagranie za nie płacenie rachunków, może być przy sprawie sądowej wykorzystane.

4)Psychiatrzy Amerykańscy jednogłośnie stwierdzili, ze poglądy Pana R. Hubbarda to bujda
5)OSA (Office of Special Affairs) - to wywiad scjentologiczny, który zbiera przeciwko ludziom dane np. przeciwko ministrom, politykom i innym osobom, by kontrolować ludzkość.
Edytor zaawansowany
  • 06.12.14, 10:48
    Przytoczyłeś same fakty. A jakie z tego płyną wnioski?
  • 06.12.14, 21:31
    dia.scn napisał:

> Przytoczyłeś same fakty. A jakie z tego płyną wnioski?

Wnioski są różne i zależą od człowieka i jego doświadczeń życiowych... Z chęcią bym posłuchał Twoich wniosków... :)
  • 07.12.14, 17:49
    Mój wniosek jest taki, że jesteś człowiekiem "natchnionym" (czyli mówiąc wprost - oszołomem), który szuka sobie miejsca i towarzystwa dla realizacji swojej "pasji". Obawiam się jednak, że tu się nie zrealizujesz.
  • 08.12.14, 07:29
    dia.scn napisał:

> Mój wniosek jest taki, że jesteś człowiekiem "natchnionym" (czyli mówiąc wprost
    > - oszołomem), który szuka sobie miejsca i towarzystwa dla realizacji swojej "p
    > asji". Obawiam się jednak, że tu się nie zrealizujesz.

Po pierwsze nie odpowiedziałeś na pytanie, tylko go unikasz. Po drugie zaczynasz kogoś obraża, by zapchać temat swoim brakiem odpowiedzi? Fakty Ci się nie podobają i to jest Twój problem. Czy się realizuje? To samo można spytać Ciebie... :)
  • 08.12.14, 07:41
    Słabość scjentologów to wychowywanie ludzi, którzy nie potrafią być zgodnymi z rzeczywistością i wciąż mają problem z własnym natchnieniem i pasją w życiu. Kim więc jest taka osoba... To marionetka, która szuka siebie.. Nic wielkiego nie osiągnełeś poza tym, ze przypisujesz się do kościoła w którym pozytywne wartości są negowane przez pieniądz... Pójdź na kurs a osiągniesz sukces... Pędzisz i pędzisz, nie zbaczając na koszta... Udaje się czasem coś wykorzystać i co dalej... Nic to tylko ułuda...

Daj sobie, więc spokój z takim kościołem i mówię Ci to szczerze, dlatego, ze jesteś wspaniałym człowiekiem, ale masz za sobą wielu złych ludzi, którzy jątrzą jad wykorzystując Twoje słabości i porażki z życia. Karmia Cię kursami i głupotami i od realniają rzeczywistość bajkami... Porażki w życiu to nie powód by się tak oddalać od rzeczywistości, a ty znasz rzeczywistość mieszać z fikcją i wiesz że te fakty to prawda, bo byś się tak nie burzył. Ty sam sprzeczasz się z sobą i reagujesz obrażając mnie... To nie ja, tylko to co w Tobie najlepsze :)

Wyjdź z tego jak możesz, bo to Cię niszczy i miesza w rzeczywistości i posłuchaj siebie, bo wciąż krzyczy Ci Twoje ja, ze tak nie chce żyć :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.