Dodaj do ulubionych

meble dla powodzian

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.10, 16:27
Witam. Mam prośbę do forumowiczów, zwłaszcza tych ze wsi. Popytajcie znajomych,czy nie mają niepotrzebnych mebli do wydania w dobrym stanie. Potrzebne są pilnie chociaż 2 szafki 80-ki kuchenne a najbardziej szafka 80-ka pod zlew.Byłam wczoraj u Ani, która prosi o pomoc na forum tarnobrzeskim. Nie ma zlewu w kuchni, bo nie ma go na czym ustawić. Jest w 7 miesiącu ciąży i ma 5 letnie dziecko. Nie ma dziewczyna w ogóle mebli w kuchni i w pokojach oprócz spań.Przydałby się mały stół w kuchni, jakieś szafki do pokoju, by mogła ułożyć ubrania, które leżą na wierzchu. Wiem, że ludzie na wsi mają meble pochowane po stodołach, bo szkoda wyrzucić. Wczoraj też wyciągałam u kolegi ze stodoły narożnik kuchenny w bardzo dobrym stanie. Jest już u u Ani. Trzeba też te meble zawieźć. Ona nie ma możliwości przewiezienia,bo nie ma auta, Jej znajomi też nie mają. Jeśli już pomagamy, to do końca. Nie zniechęcajcie się, że trzeba zawieźć. Czasem trzeba trochę podźwigać ale tej dziewczynie jest pilnie potrzebna pomoc. Miała dwukrotnie dom zalany i wszystko straciła. Mieszka w Tarnobrzegu i te meble są bardzo potrzebne by normalnie żyć. Podaję swoje gg. Liczę na Waszą pomoc. Jest to sprawa pilna, więc jak ktoś chce pomóc,to niech pisze na moje gg 25935961. Może jakaś ława, krzesła, tam wszystko się przyda.
ŻYCZĘ MIŁEGO WIECZORU. POZDRAWIAM SERDECZNIE. ZNAJOMA
Obserwuj wątek
      • Gość: znajoma Re: meble dla powodzian IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.10, 08:00
        Witam, dziękuję za zainteresowanie. Podaję to ogłoszenie Ani, tam są do niej namiary. Moja poczta maria94w@wp.pl łóżeczko chyba już ma.Ma też 5 letniego synka.

PROŚBA O POMOC !!!
        Zwracam się z prośbą do ludzi dobrej woli. Jestem młodą mamą powodzianką , w 7-dmym miesiącu ciąży , po dwóch powodziach nie zostało mi już nic . Mam ciężką sytuacje dlatego proszę o urzywane rzeczy dla noworodka , takie jak np : łóżeczko , chodzik , spacerówke , krzesełko do karmienia , kojec , fotelik , mile widziane równierz rzeczy do zabawy itp. Nie mam równierz mebli kuchennych i pokojowych oraz pralki. Prosze o te rzeczy poniewarz niestać mnie na ich zakup . Z góry dziękuje i proszę o kontakt . Anna TEL : 501 - 958 - 523 lub e-mail ania_ania46@wp.pl
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka