Dodaj do ulubionych

Hiszpania Nad Morskie Apartamenty, Sprzedaż Wynaje

IP: *.cdma.centertel.pl 19.07.11, 10:08
Sprzedaż nieruchomości w Hiszpanii.
Codziennie nowe oferty, apartamenty, i mieszkania
w Hiszpanii na sprzedaż. Domy, Apartamenty,
Mieszkania na Costa Blanca, Costa del Sol.
Aktualne oferty nieruchomości z przejęć bankowych,
redukcje ceny o 50 % dogodna oferta kredytowa współpracujemy
z kilkoma bankami. W ofercie również posiadamy nowe domy
i apartamenty, mieszkania oraz wille bezpośredni od najlepszych
hiszpańskich deweloperów. Nieruchomości z rynku pierwotnego
i wtórnego w Hiszpanii. Większość naszych ofert zlokalizowana
jest w miejscowościach wypoczynkowych wzdłuż wybrzeża
Costa Blanca. Oferujemy kompleksową obsługę sprzedaży nieruchomości
i przeprowadzenia przez proces zdobycia kredytu hipotecznego
na nieruchomość w hiszpańskich bankach. Tłumaczenie dokumentów
i obsługa po kupnie hiszpańskiego domu i apartamentu.
Więcej informacji na naszej stronie internetowej;

www.mieszkania-hiszpania.pl

Inmobiliaria Del Mar
Calle Del Mar No. 6
03-182 Torrevieja (Alicante)
Tel.: 00 34 965 06 75 74
Mob.: 00 34 673 00 11 29
Mob.: 00 48 500 300 517

E-mail: biuro@mieszkania-hiszpania.pl
E-mail: oficina@inmobiliariadelmar.eu
Obserwuj wątek
    • baba_jaga4 Re: Hiszpania Nad Morskie Apartamenty, Sprzedaż W 14.05.12, 14:39
      Gorąco polecam strone www.edom.pl
      Wynajmują apartamenty i domki letniskowe nie tylko w Hiszpanii ale też w całej Europie. W Hiszpanii mają około 23000 obiektów. Dodatkowo jeśli ktoś ma apartament w Polsce bądź w innym kraju i chce go wynajmować może dodać obiekt do ich systemu za darmo! Pozdrawiamy!
    • Gość: KAPIN Re: Hiszpania Nad Morskie Apartamenty, Sprzedaż W IP: *.dynamic.chello.pl 09.06.14, 01:06
      Kupowałem dom z tej strony iberiahome.pl i mogę szczerze polecić. Profesjonaliści nie naciskający na droższe oferty. Mają do sprzedaży domy całoroczne które też można wykorzystać na wypad wakacyjny- tak też stało się w moim przypdku. Ponieważ w hiszpanii zakochałem się w raz z żoną x lat temu lataliśmy tam co roku.. i w końcu przyszedł ten czas kiedy zadaliśmy sobie to pytanie- a może kupić.. no i wtedy się zaczęło poszukiwanie najlepszej oferty i pośrednika. Prze przypadek trafiliśmy na tą stronkę i kupiliśmy dzięki nim dom :) Polecam!
      • paulina-marbella Re: Hiszpania Nad Morskie Apartamenty, Sprzedaż W 18.07.17, 12:14
        Witam
        Niestety o przejęciach bankowych można już zapomnieć.
        W dalszym ciągu opłaca się kupować mieszkania w Hiszpanii pod wynajem, ale trzeba liczyć między 150 a 200 tys €.
        Mieszkam na Costa del Sol, w okolicach Marbelli, i tak wyszło, że mam spore doświadczenie w tym temacie.
        W tym rejonie można liczyć na minimum pół roku zajęte; jeśli lokalizacja jest świetna, to zdecydowanie dłużej.
        Wszystkich mających konkretne pytania, zapraszam do rozmowy; chętnie podzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka