Dodaj do ulubionych

manchester united!!!

IP: *.lodz.mm.pl 26.04.07, 21:53
chcialem sie dowiedziec ile jest fanow tego wielkiego klubu gdzie graja
najlepsi pilkarze i jak mozecie to napiszcie co o tym klubie sadzicie niech
dolacza do mnie fanowie i zostawcie cos u mnie ze byliscie!!!manchester
united the beast!!!:):):)
Edytor zaawansowany
  • 27.04.07, 17:18
    uważam że klub jest mizerny.
  • Gość: aga IP: 195.205.141.* 07.05.07, 16:18
    zgadzam się z Tobą werner.Manchaster jest the best.
  • Gość: aga IP: 195.205.141.* 07.05.07, 16:27
    werner jestes ok.
  • Gość: jaroo IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.05.07, 15:25
    mysle ze ten zespol jest mocno przereklamowany szanuje go jest dobrym klubem
    ale ostatnie lata to posucha mu smieje sie z ronaldo skoro jest najlepszy to
    dlaczego nie radzil sobie z naszymi zawodnikami???z bronowickim itp.troche
    pokory zycze !!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 28.08.07, 09:57
    Też kocham Manchester od dziecka;D
    to jest najlepszy klub piłkarski, zawsze taki był i bedzie... moze i chelsea ma kase ktora kupuje nie tylko zawodnikow ale i tzw. kibiców "sezonowych", ale manchester ma nas - wiernych kibiców, o zawsze i na zawsze...
    MANCHESTER NA MISTRZA!!!!!
  • 31.08.07, 12:54
    dla mnie od zawsze i na zawsze...the best!!!
  • 01.09.07, 10:51
    manchester united jest jednym z najlepszych klubów na świecie... nie
    pasuje mi w nim C.Ronaldo jego gra mi sie podoba ale jego osoba mnie
    denerwuje... ale po za tym manchester rządzi
  • 02.09.07, 10:41
    Man Utd wcale nie jest teki dobry przegrał z Romą i Milanem a oprócz
    Rooneya i Ronaldo i Van Der Sara nie mają fajnych piłkarzy jak w zeszłym sezonie
    wygrali lige to teraz nie umieją grać
  • 11.10.07, 15:35
    Ta, jasne. 2 miejsce w lidze i nie umieją grac... człowieku, zastanów sie zanim coś napiszesz. Nie ma fajnych piłkarzy oprócz Rooneya, Ronaldo i Van der Sara? A Tevez? A Ferdinand? A Saha? A Nani? A Giggs? :p
  • 23.09.07, 18:06
    Kocham ten klub od 10 roku życia!!! Jak odpadli z Ligi Mistrzów to siedziałam na
    łóżku i do 3 rano ryczałam jak bóbr, a kto mnie zna, to wie, że nigdy się nie
    rozklejam ;)

--
    "The attempt to silence a man is the greatest honour you can bestow upon him. It
    means you recognise his superiority to yourself"
  • Gość: szosti IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.10.07, 08:20
    Manchester jest najlepszy i kocham ten klub od dziecka. Diabły
    górą:)
  • 11.10.07, 13:07
    jako fan man utd musze powiedziec, ze zaskoczyli mnie poczatkiem sezonu mizerna
    forma.owszem, wygrywaja, bo maja solidna obrone (choc nie wiem czy vidic wroci
    na kolejny trudny mecz wyjazdowy z villa), ale nie kleja im sie ataki. tak jakby
    brakowalo im pomyslow w ostatniej 1/3 boiska. forma jednak przyjdzie :) , tevez
    sie zaaklimatyzuje. mysle, ze powinni jednak kupic jeszcze jednego napastnika.
    gdyby byl to david villa to byloby bosko
  • 11.10.07, 13:28
    ManU forever! Mieli nosa do Teveza, coś czuje, że bedzie strzelał coraz wiecej bramek, i może nawet powalczy o króla strzelców ;) . Nani też bardzo dobrze gra, sporo biega, tylko, że zagraża on stałe miejsce Giggsa w pierwszej 11. Van der Sar juz wyleczył kontuzję, a jego zmiennik- Kuszczak bardzo dobrze broni podczas nieobecności tego piewsego, i nie tylko :) . Jednym słowem- Tak trzymać!
  • 25.10.15, 08:37
    Top 100 bramek Man Utd - coś dla fanów :) www.youtube.com/watch?v=rHvhjURhWfk

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.