Dodaj do ulubionych

Czy szkoda zwiększa składki na innych samochodach?

17.08.18, 06:04
Dwa samochody u ubezpieczyciela, pełne zniżki. Jeden mój, drugi ex. Za oba ja płaciłem składkę. Czy szkoda ex na swoim samochodzie też zwiększy składki na mój samochód?
Ex nie chce zapłacić za zarysowany zderzak 300 zł i chce z OC - czyli można za to polakierować będzie kilka zderzaków. Obruszyła się, że kobieta ma stary i obtłuczony samochód. No ale przecież nie musi być wyrozumiała (choć fajne jak by była) i chce całość kwoty za usługę w pobliskim warsztacie. Rysy ponoć mniejsze niż inne. A ja nie chcę zapłacić teraz co roku za malowanie zderzaka. A może i dwóch jak na oba samochody to będzie.

U mnie ponad 10 lat bezszkodowej jazdy i wszystkie zniżki.
Jest jakiś sposób by uratować te zniżki? Czy na oba samochody będzie zwyżka? Ten drugi zarejestrowany na nią.

Jak to się liczy w Link4?

Dziękuję za odpowiedzi i podpowiedzi.
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.