Dodaj do ulubionych

Transfery. Ronaldinho wróci do PSG?

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.12.10, 13:00
O tak! Paryż dla Ronaldinho to idealne miejsce! Tyle imprez, lokali i pięknych dziewczyn nie ma chyba nigdzie na świecie. PSG chyba na głowę upadło. ;)
Ronaldinho był najlepszym piłkarzem świata, ale to już minęło bezpowrotnie i nie wiem na co liczą włodarze klubu z Paryża. Może sprzedaż koszulek im wzrośnie? Bo sportowo Brazylijczyk zbyt wiele tej drużynie dać po prostu nie może, że względu na wiek i formę fizyczną. Brzmi to jak plotka, ale zobaczymy.
Edytor zaawansowany
  • Gość: big IP: 91.123.222.* 30.12.10, 13:18
    Dokładnie, nie wiem po co jeszcze tak dużo szumu wokół tego zawodnika. Od kilku lat jest tylko cieniem dawnego Ronaldinho, jego czas się już skończył i jego miejsce zajęli inni
  • Gość: oliver IP: *.w86-213.abo.wanadoo.fr 30.12.10, 13:39
    oczywiscie w paryzu ale nie na boisku tylko w klubach nocnych
  • Gość: Czuka IP: *.adsl.inetia.pl 30.12.10, 16:18
    Jaki wiek?! 30 lat? Niedługo już będziemy nazywać emerytami 25 letnich piłkarzy. Ronaldinho w Ligue 1 będzie błyszczał. Kiedy grał w PSG również nie stronił od imprez,a ośmieszał obrońców na prawo i lewo.
  • Gość: gość IP: 192.168.0.* 30.12.10, 23:07
    tylko potem zostal najlepszym pilkazem swiata, a teraz jest lepszym przecietniakiem.
  • Gość: Adam IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 31.12.10, 16:05
    Mimo iż Brazylijczyk ma już 30 lat nie gra beznadziejnie. W Milanie ma za dużą konkuręcje ale w PSG w którym poziom sportowy jest niższy stałby sie gwiazdądrużyny jak w latach 2001-2003
  • 18.11.12, 12:53
    kto nie widział jego gry w tym sezonie nich zamknie mordę inie pisze

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.