Dodaj do ulubionych

Milan - czy powinien się sprzedać?

27.11.12, 11:31
Witam,

piszę tego posta ponieważ jestem wielkim fanem zespołu AC MILAN i nie wierze własnym oczom co dzieje się z tym klubem w obecnym sezonie. Silvio Berlusconi przestał łożyć kasę i od razu odbija się to na wynikach sportowych. Słyszałem opinie że Katraczycy sa zainteresowani kupnem klubu. Wydaje mi się że władze AC MILAN powinny poważnie rozważyć tę propozycję.
--
Tabletki odchudzające - moja strona o odchudzaniu
Edytor zaawansowany
  • 17.12.12, 21:21
    Silvio najprawdopodobniej sprzeda Milan. Trudno jednak powiedzieć, czy w ciągu najbliższych miesięcy, czy po zakończeniu sezonu. W zasadzie obecne rozgrywki nie są w wykonaniu Milanu takie złe - Rossoneri mają wprawdzie dużą stratę do prowadzącego w Serie A Juventusu, jednak w Liga Mistrzów to całkiem inna historia i niej jeszcze mogą pokazać klasę, tak czy inaczej wszystko będzie zależeć od najbliższego losowania.
    --
    Jesteś fanem piłki nożnej? Oglądajskróty meczów przeglądaj aktualności, kibicuj swojej drużynie razem z nami!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.