Dodaj do ulubionych

Nowy, silny Juventus!

17.05.13, 13:19
Od dwóch lat spoglądamy jak powstaje z popiołów Nowy, Odrodzony Juventus. Serce i płuca zespołu - Arturo Vidal z Lichtsteinerem, mózg drużyny Pirlo i szykowany na jego następce Pogba, obrona nie do przejścia z potężnym Chiellinim, doświadczonym Barzaglim czy Bonuccim którzy za swoimi plecami mają legendę Buffona. Trzeci sezon z rzędu zapowiada się ciekawiej. Dojdzie Llorente, ma przyjść Higuain, Mikhytarian czy Nani. Juve będzie jeszcze silniejsze i mam nadzieję, że pokusi się o coś więcej niż w tym roku z Ligą Mistrzów. Kto jest za niechaj się wypowie!
Edytor zaawansowany
  • 14.11.13, 08:37
    Mimo to, że nie wszystkie Twoje przewidywania się sprawdziły to przyznać trzeba, że Juve w tym sezonie jest naprawdę mocne ;)
  • 15.07.14, 11:23
    To mi się podoba, bo od dawna darzę sympatią ten klub. Z takim składem można nie tylko zdobyć mistrza, ale również poważnie pomyśleć o LM.
    --
    buty do piłki nożnej

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.