Forum Dom Ekologia
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Ekologiczna żywność

01.02.12, 12:54
    Jakie znacie sklepy ekologiczne, gdzie można kupić pyszną i zdrową żywność? Ja konfitury, pyszne miody, chrzan kupuję w rarytasypolskie.pl Zawsze myślałam, że ekologiczne produkty są niesmaczne, ale powiem wam, że to istna rewelacja. Mi najbardziej smakują soczki. Pychaaa Konfiturami też nie pogardzę.
    Kupujecie ekologiczne produkty? Jeśli tak to gdzie i dlaczego?
    Edytor zaawansowany
    • ankawwa 12.11.13, 22:21
      Ja kupuję na www.ecodolina.pl bo są dużo tańsi od innych sklepów
    • zielonytata 14.11.13, 17:27
      Sklepy ekologiczne, firmy ekologiczne i różnego typu eko-eventy łatwo wyszukać na EKOLupa.pl
      To katalog firm i wydarzeń ekologicznych
    • karbo7 26.05.14, 09:34
      Mam trochę uraz do kupowania w ekologicznych sklepach, które niestety żerują na haśle eko. Ekologiczne, zdrowe zakupy można robić w zwykłym markecie, mając nieco wiedzy. Skład produktów można sprawdzać aplikacją zainstalowaną na telefon (efood -> jest zupełnie DARMOWA) + ciągła edukacja. Niestety, żyjemy w takich czasach, że by być zdrowym, warto codziennie się edukować, czytać, szukać… zdrowie mamy tylko jedno!

Dla zainteresowanych apka do ściągnięcia:
      - AppStore goo.gl/bf0giL
      - GooglePlay goo.gl/noPqAw
    • nowy.sacz 28.08.14, 09:20
      Jeżeli szukasz sklepu ze zdrową żywnością, przechodzisz na dietę lub doktor polecił ci zdrowe posiłek to rekomenduję sklep ze żywnością ekologiczną. Odkryjecie tam właściwie ekologiczne artykuły. Nabywam produkty tylko w tym sklepie, ponieważ chcę zdrowo żywić się. Gorąco proponuję wszystkim, którzy chcą nabywać suplementy diety i nie zawierającą konserwantów żywność eko - sklep.dietering.com
    • an.ka0 26.10.14, 20:28
      Witam piszę pracę inżynierską na temat żywności ekologicznej dlatego też uprzejmie proszę o wypełnienie anonimowej ankiety na temat warzyw i owoców ekologicznych. Z góry dziękuję za pomoc. moje-ankiety.pl/respond-69683.html
    • poregano 25.06.15, 11:05
      Żona natknęła się na takie oto cudo: www.bioska.pl. Sklepik internetowy jakich wiele w necie, ale ma coś co ją zaintrygowało - zakupy społecznościowe. Okazuje się, że to całkiem ciekawe rozwiązanie, ponieważ można wspólnie ze znajomymi, rodziną, kolegami/koleżankami z pracy zrobić zakupy. Niby nic, ale myk polega na tym, że wszystkie zakupy przychodzą w jedno miejsce, jedną paczką zbiorczą, w środku której znajdują się mniejsze paczki dla poszczególnych kupujących. Postanowiliśmy dać im szansę i żona zrobiła zakupy wspólnie z koleżankami z pracy. Dzięki temu kupując towaru za parę złoty (tak na próbę) nie musiała płacić za dostawę. Podobno, nawet jak zamówienie jest niewielkie, to koszty dostawy dzielone są na wszystkich kupujących w grupie. Jak paczka do nas dotrze dam znać, jak im te zakupy społecznościowe wyszły.
    • droczilka 13.07.15, 01:18
      W Radości (Wawer), w ramach platformy Lokalny Rolnik (www.lokalnyrolnik.pl), od kilku miesięcy działa GRUPA ZAKUPOWA "WIELKA RADOŚĆ". To świetna inicjatywa dla miłośników zdrowej żywności, dobrego jedzenia oraz świadomego, mądrego odżywania się. Zapewniamy swoim członkom łatwy dostęp do doskonałej jakościowo produktów.

W naszej ofercie znajdują się:
      - ekologiczne warzywa i owoce,
      - wiejski nabiał prosto od krowy,
      - tradycyjne wędliny bez chemii,
      - jaja znoszone przez szczęśliwe kury,
      - soki tłoczone naturalnie,
      - domowe pierogi i kluski,
      - ręcznie robiony chleb
      - przetwory owocowo-warzywne
      - ryby świeże i wędzone
      oraz wiele, wiele innych.
      Wszystkie wyroby pochodzą od małych, lokalnych wytwórców i sprzedawane są w przyjaznych cenach.

Aby móc korzystać z bogatego asortymentu i dokonywać zakupów, wystarczy zarejestrować się tu:
      lokalnyrolnik.pl/wielka_radosc
      Mechanizm działania jest bardzo prosty: zamówienia oraz płatności dokonywane są przez Internet, natomiast odbiór zakupionych produktów ma miejsce na terenie Zespołu Szkół nr 70 przy ul. Bajkowej 17/21 w Radości.

Jestem koordynatorką grupy Wielka Radość i chętnie odpowiem na wszelkie pytania w wątku, telefonicznie - 502-295-145 lub mailowo droczilka@gmail.com
    • kamilawitko 24.08.15, 14:50
      A dlaczego miałyby być niesmaczne? Przecież takie warzywa, czy kiełbaska, wędlina to dopiero mają smak! Ja akurat wyszukuję sobie na smakujlokalnie.pl/producenci. Czasami warto wyskoczyć te klika kilometrów poza miasto i kupić pyszne sery, owoce, czy co tam chcecie.
    • minorthreat 07.09.15, 15:00
      ostatnio kupuje tylko na ecozoom.pl/ , masa zdrowej żywności, ekologicznej - bezpośrednio od producentów i dystrybutorów. A oprócz tego masa innych produktów, kosmetyków, tekstylii itp. Czego dusza zapragnie
    • kate_ka 05.01.16, 12:51
      Ja ze swej strony mogę polecić www.eko-gielda.pl/. Regularnie kupuję tam przetwory i herbaty - są zdrowe i naprawdę pyszne. Staram się jeść zdrowo, jeszcze czasem trafi mi się jakaś pizza ;), ale coraz rzadziej.
    • madzia251tm 14.01.16, 11:37
      Warto wejść na www.sklepmaurera.pl :) Pyszne soki, syropy i nie tylko :)
    • kami.raj 21.03.17, 16:56
      Kupuje ekologiczne produkty na www.ezielarnia.com.pl. Sprawdzone, czyste i naturalne suplementy diety, zioła, kosmetyki naturalne, chemia gospodarcza eko no i żywność ekologiczna, wszystko w jednym miejscu, szczerze polecam.
    • x-mann 08.04.17, 23:43
      Ja ze swojej strony polecę swoje produkty, hoduję kozy i sprzedaję kozie mleko i sery z koziego mleka. Wszystkie produkty wytwarzam w tradycyjny sposób, w serach znajdziecie Państwo tylko mleko, sól, podpuszczkę i ewentualnie zioła a w butelce z mlekiem - tylko mleko. Swoje produkty przywożę raz w tygodniu do Warszawy.

zapraszam do kontaktu
      x-mann(@)gazeta.pl

--
      pozdrawiam
      Andrzej
      x-mann(@)gazeta.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.