Nasiona - gdzie kupić? Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Z powodu, że chce mi się już wiosny, zaczęłam się rozglądać za nasionami w internecie. I w sumie nawet już miałam zamiar kupić w PNOSie... Ale jak sobie przeczytałam, że za przesyłkę muszę zrobić przedpłatę na prawie 12 pln, to zaczęłam się zastanawiać. Zamówiłam 12 różnych paczek i jak dodałam sobie po 1 pln do każdej paczki, to stwierdziłam, że drogo. Tym bardziej, że nie zamawiałam jakichś super nowości i rarytasów tylko takie tam... ogórki i rzodkiewki. A może ja nie znam aktualnych cen? I jak na przykład wychodzi mi ( z kosztami przesyłki) za taką kalarepę Titan 2,53 pln za 2 g, to nie jest drogo? Jakoś zgłupiałam z tego wszystkiego...
    --
    www.betula-acer.pl
    • ech, gdybym mogla zapłacić za przesyłkę niecałe 3 euro to jeszcze w rękę bym ich pocałowała ;)
      u mnie nasiona średnio chodzą po 3 euro paczuszka (i to wcale nie jakieś cymesy) + najmniej 5 euro przesyłka, za zamówienia powyżej 70 euro gratis, he, he ... :(
      • Wiem, wiem... Tylko chyba raczej nie można tak tego porównywać? Mój Młody, który zaczął nową pracę za całą swoją wypłatę może sobie opłacić 130 takich przesyłek.
        Jego 1600 pln to tak jakby u Was ktoś za miesiąc pracy zarabiał 650 eurasów (w przeliczeniu na ilość przesyłek - 130 przesyłek po 5 euro). A takich zarobków chyba nie ma...

--
        www.betula-acer.pl
        • są, są tzw. SMIC, najniższa pensja, którą może zapłacić pracodawca to ok. 800 euro ...
          zresztą wielu ludzi pracuje na jakieś kawałki etatu ze względu na te kretyńskie 35 godzin pracy tygodniowo ...
          • Słuchaj, to może Ci coś kupić i wysłać? Mam teraz trochę czasu... Mogę Ci coś zamówić w tym PNOSie, to naprawdę nie problem.
            --
            www.betula-acer.pl
            • Ja was proszę, omińcie temat wypłat he, he. Wchodząc w temat, wypadało by i mnie podać kwotę świadczenia przedemerytalnego. Po 35 latach pracy. Nie wiem, jak wasze organizmy zareagowały by na taką sumę ;) :D Więc nie życzę sobie waszego uszczerbku na zdrowiu :):) Jeszcze przeliczając na euro - he, he, he :)
              --
              Dopóki żyjemy,nie jest za póżno...
              • gdyby moja mama musiałaby żyć ze swojej emerytury to wole nawet nie myśleć jakby to wyglądało :/
                tak się złożyło jednak, ze Tata zostawił jej swoja emeryturę ... :(
            • Dorkasz,
              zajrzę na stronę PNOSu i Ci dam znać, zawsze mama się tym zajmowała ale wole jej teraz po tych operacjach głowy nie zawracać. byłoby mi milo :) a co do formy to byśmy się dogadały
              dzięki :)
              • Dorkasz, ja też szukam, stąd pytanie o bób:) Nasiona warzyw kupiłabym w sklepie najchętniej, ale oni tu późno sprowadzają, bo ludzie sieją po przymrozkach:D
                Na razie zajrzę do mojej ulubionej pani na all., pewnie kupię jakąś nową (u mnie) odmianę pomidorów, może coś się trafi jeszcze ciekawego.
                Co do cen, strasznie nasiona idą w górę ostatnimi laty, co dziwnie idzie w parze ze zmniejszeniem wagi zawartości...trudno to ogarnąć:/
    • Kobity, kto co chce, mogę kupić, bo się wybieram do PNOS-u, tylko nie w tej chwili. W sobotę może. Albo następną. Jutro bym mogła, ale święto zrobili !%@#^$%@&%#^%
      --
      Nie jestem człowiekiem w swoim wieku. Jestem człowiekiem w wieku kogoś o wiele młodszego.
      • Nie z PNOS-u, ale właśnie dostałam ofertę

mimo podwyżki vatu blablablabla.... nasiona krajowe...

www.gadar.pl/nasiona-krajowe/nasiona-warzyw-nasiona-krajowe
        --
        PT Pisięta: niniejszy post nie stanowi zamachu na życie Prezesa.
        • Właśnie mam podsumę 60,90 pln w koszyku na stronie
          plantico.pl/index.php/warzywa.html
          Nasiona równie dobre jak w Ożarowie, a zdecydowanie tańsze. Wybór podobny, a przy kwocie ponad 50 pln (co zrobić nie jest trudno), przesyłka za darmochę.
          Yoma, rzuciłam okiem na ofertę tego Gadara. Cieniutki wybór w porównaniu do Ożarowa i Plantico.

--
          www.betula-acer.pl
    • Wlazłam sobie w PNOS

fiołek zwieszający się. Hm.
      --
      ...uważali, że niepatriotyczne jest śpiewanie o tym, jakim się jest patriotą. Prezentowali raczej opinię, że ktoś śpiewający o tym, jak wielkim jest patriotą, albo coś kombinuje, albo jest Głową Państwa (czyli coś kombinuje).

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.