Dodaj do ulubionych

Lilii złotogłów

12.04.11, 16:39
ktoś zdaje się poszukiwął w zeszłym roku? U mojego ogrodnika są cebule, biała 22 zł, liliowa 20 zł.
--
...jedziemy! Do diabła, jedziemy! Jeszcze... blabla... nie zginęło. Głupio, że nie wiem, co wciąż jeszcze nie zginęło.
Edytor zaawansowany
  • dorkasz1 12.04.11, 17:16
    Ja poszukiwałam św. Józefa.
    --
    www.betula-acer.pl
  • yoma 12.04.11, 17:37
    Aha. To nie ma.
    --
    ...uważali, że niepatriotyczne jest śpiewanie o tym, jakim się jest patriotą. Prezentowali raczej opinię, że ktoś śpiewający o tym, jak wielkim jest patriotą, albo coś kombinuje, albo jest Głową Państwa (czyli coś kombinuje).
  • horpyna4 12.04.11, 18:23
    Bardzo lubię lilie złotogłów, są świetne do założeń naturalistycznych; wielokrotnie miałam szczęście oglądać je w lesie (np. w Puszczy Knyszyńskiej). Ale w mojej glinie zmarniałyby z kretesem.
  • yoma 12.04.11, 20:11
    > są świetne do założeń naturalistycznych

No właśnie... [z diabolicznym uśmiechem]
    --
    - Proszę państwa, całka z e do x jest tak idealna, że nawet PiS nie mógłby jej nic zarzucić.
  • horpyna4 12.04.11, 20:18
    Rozumiem, że są dobre do miejsc brzydkich, gdzie wszystko zarośnięte?
  • yoma 12.04.11, 20:25
    [jeszcze bardziej diabolicznie]

Trawą, Horpyno. Ostatnio się dowiedziałam, że jest zarośnięte trawą :)
    --
    ...uważali, że niepatriotyczne jest śpiewanie o tym, jakim się jest patriotą. Prezentowali raczej opinię, że ktoś śpiewający o tym, jak wielkim jest patriotą, albo coś kombinuje, albo jest Głową Państwa (czyli coś kombinuje).
  • yoma 22.04.11, 20:38
    Św. Józef też jest

dwie dychy

a w ogóle uwaga na poskrzypkę liliową, już cholera jest.
    --
    Grupa G8. Kraje rozwinięte. Trzeci Świat. IV RP.
  • leloop 22.04.11, 21:00
    a dorzuciłaby jednego Józefa do konwalii ?
    pieniądz doślę :)
  • yoma 22.04.11, 21:19
    Uj. Nie dorzuci, bo jutro ruszamy wcześnie, zanim ogrodnik się otworzy. A nie, ty do 6 mówiłaś jesteś?
    --
    akurat ty bzęś cokolwiek dał.. bo ci uwierzę tej!
    (-) Oszołek
  • leloop 22.04.11, 22:52
    do szóstego :)
  • yoma 26.04.11, 09:42
    To zrobimy tak. Dzisiaj jestem na Wsi i ci wyślę fąfalie, a jak będę w mieście, to spróbuję nabyć Józefa i ci doślę.

Co do pieniądza, gdyby dziesięć osób chciało po pięć Józefów, to mógłby być niejaki problem i stąd podaję cenę, ale z jednym Józefem chyba do wójta nie pójdziemy...
    --
    Nie jestem człowiekiem w swoim wieku. Jestem człowiekiem w wieku kogoś o wiele młodszego.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.