Dodaj do ulubionych

Etykietki do roślinności

26.11.11, 15:26
Kupiłam wczoraj takie, nazywa się "szpatułki do szaszłyków", jest bambusowe i można po tym pisać cienkopisem
imageshack.us/photo/my-images/822/p1100390.jpg/

w praniu wygląda tak
imageshack.us/photo/my-images/21/p1100392.jpg/

i są jeszcze takie, 20 w opakowaniu, białe i bez załączonego ołówka
imageshack.us/photo/my-images/88/p1100404m.jpg/

szpatułki kosztują coś 16 zł, a białe nie wiem, bo mi kwit wcięło. Kto by chciał, mogę następnym razem kupić. W łobi są.
--
- Proszę państwa, całka z e do x jest tak idealna, że nawet PiS nie mógłby jej nic zarzucić.
Edytor zaawansowany
  • lellapolella 26.11.11, 16:10
    szpatułki do szaszłyków wyglądają całkiem, całkiem, ciekawe, jak sprawdziłyby się na zewnątrz...W jakim dziale one są ? I Ile jest w opakowaniu? Pracuję nad wyciągnięciem chłopa do onego łobi, na razie zbył mnie cisem wprost z loży wolnomularskiej ale może się uda...
  • yoma 26.11.11, 17:07
    > cisem wprost z loży woln
    > omularskiej

?

W dziale Ogród, w tych takich drobiazgach różnistych, 100 w opakowaniu. Tak się zastanawiałam, brać ci czy nie brać, i wymyśliłam, że najpierw spytam.
    --
    Chłop jest tyle wart, do ilu ukończonych miast przylega
  • leloop 26.11.11, 17:10
    z tego co wiem to te dzidy do szaszłyków dość małe są ale pomysł dobry, ostatnio przyglądałam się i się zastanawiałam do czego by się przydały.
    Lella, w dziale grill ;D ale może na allegro niezależnie od aury
  • yoma 26.11.11, 17:16
    No nieduże, tak na palec. Kupiłam do wewnątrz z myślą o cudakach z Kaktusiarni, a z obowiązku logistycznego zaraz sprawozdaję.
    --
    ...uważali, że niepatriotyczne jest śpiewanie o tym, jakim się jest patriotą. Prezentowali raczej opinię, że ktoś śpiewający o tym, jak wielkim jest patriotą, albo coś kombinuje, albo jest Głową Państwa (czyli coś kombinuje).
  • horpyna4 26.11.11, 17:13
    A może nadałyby się pałeczki do sushi? Tyle, że trzebaby pisać maczkiem. Ale są darmo, bo mój małżonek przynosi sobie czasem sushi na obiad, ale jeść pałeczkami nie potrafi i nawet nie usiłuje. Tak więc mam sporo nowiutkich zmagazynowanych na zasadzie "wyrzucić zawsze się zdąży".
  • leloop 26.11.11, 17:26
    ja te szusziszowe to rozszczepiam u góry i wtykam albo torebkę po nasionach albo kawałek łupka.
  • yoma 26.11.11, 17:33
    A ja robię z susziszowych chorągiewki i piszę na chorągiewkach, ale nie jest to ładne.
    --
    Kochanie, potrzebuję pilnie sześciu par nowych butów, bo muszę włożyć pigwę do mojej koronkowej bielizny!
  • lellapolella 26.11.11, 18:21
    Patrzta, pojawiły się:)
    allegro.pl/tabliczki-etykiety-do-roslin-paluszek-i1933946806.html
    taniej nie będzie raczej
  • yoma 26.11.11, 19:07
    A to prawie takie jak te moje, co mi wyszły i faktycznie cena bardzo przyzwoita.
    --
    PT Pisięta: niniejszy post nie stanowi zamachu na życie Prezesa.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka