Kupiłam sobie szklarnię Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • no dobra, foliak, ale uchylany, z cieniówkami, z daleka wcale nie wygląda jak foliak, elegancki bardzo za niespełna 40 PLN. To lubię.
    --
    Kobyła ma mały bok
    Ogrodnik ma wielki łeb, jest ślepy, lubi dobrze zjeść i czyta Herriota
    • 40? Zer nie brakuje? Jakie wymiary ma ta szklarnia?
      --
      Człowiek uczy się przez całe życie, z wyjątkiem lat szkolnych.
      • graty, Yoma, teraz dasz czadu:) Podłączam się pod pytanie Senki
      • Nic nie brakuje. Cztery dychy. Dwie dwudziestki. Pięć dych i dycha reszty. Osiem pięciozłotówek :)

120 x chyba 60 x do pół uda. No taki namiot na krótkiego harcerza :) Metalowy stelaż, na to się naciąga folię na siatce, to, gdzie się uchyla, zapinane na rzepy. Zobaczymy, jak w praniu, ale na razie jestem zadowolona wielce :)
        --
        Kobyła ma mały bok
        Ogrodnik ma wielki łeb, jest ślepy, lubi dobrze zjeść i czyta Herriota
        • Będzie gdzie siać nasionka. Tylko poczekaj na slońce, nie zaczynaj jutro ;)
          --
          Człowiek uczy się przez całe życie, z wyjątkiem lat szkolnych.
        • tradycyjnie podetnę skrzydła :]
          szklarenka będzie jednosezonowa, folia nie przeżyje letnich UV.
          miałam to wim :) tez miałam piękne pomidory :)
          • No, a ja jej wcale nie chcę trzymać całe lato, ja chcę posiać pod osłoną to i owo, a potem wyjąć i zwinąć... może być?
            --
            Człowiek to demiurg. Rozpędził elektrony, żeby druciki wolframowe podgrzewać i słońce udaje [by Paco_Lopez]
            • > wo, a potem wyjąć i zwinąć... może być?
              może być, wszystko może :) oprócz pomidorów bo takie trzeba cały sezon pod ta folia trzymać, żeby był efekt :)
          • szklarenka będzie jednosezonowa, folia nie przeżyje letnich UV.
            skąd taki news?
            folie na pokrycia tuneli bywają różne, także wielosezonowe. Moja ostatnia trzymała się cztery lata, mam nadzieję i wszystko wskazuje na to, że niebezpodstawną, iż obecna będzie sprawować się równie dobrze. Zaznaczam, że folia nie jest zdejmowana na zimę;)

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.