Dodaj do ulubionych

Ale lało:)

12.06.12, 10:50
ale kwitnie :)
--
Nie jestem człowiekiem w swoim wieku. Jestem człowiekiem w wieku kogoś o wiele młodszego.
Edytor zaawansowany
  • andziaos 12.06.12, 14:21
    lało, lało:) ulewa była okrutna w nocy. Już myślałam, że nawet moje nędzne resztki ogródkowe zatopi ze szczętem ale większość dała radę. Tylko maleństwa (lubczyk, bazylia) posadzone w sobotę chyba wbiło w ziemię na ament.
    A jak pachnie wszystko:)
  • horpyna4 12.06.12, 19:25
    U mnie nawet narzędzia wchodzą w ziemię. Trochę już odchwaściłam i muszę się pospieszyć z resztą, bo po kilku dniach bez deszczu ziemia znów będzie jak skała.
  • horpyna4 13.06.12, 07:25
    Nie muszę się spieszyć, tej nocy to dopiero lało... chyba nasiąkło na dłużej. I bardzo dobrze.
  • hesperia1 13.06.12, 07:56
    A już dawno utopiłam się w bajorze zwanym kiedyś działka,a kiedy wypłynęłam zeżarły mnie ślimaki;(
  • leloop 13.06.12, 08:11
    Hes, to masz podobnie jak ja. wczoraj cały dzień nie padało, był wiatr i nawet trochę słońca. Miraże dostały kurwicy, latały w te i we wte. trawa pięknie podeschła i właśnie wybierałam się po kosiarkę do garażu gdy lunęło i to jak :(
    chwast i trawa po sufit, pranie co podeschnie to się zamoczy, bałagan niemożebny, no bo kto będzie w deszczu latał i zbierał narzędzia. te gugle to sobie perfekcyjnie moment wybrały :/
  • se_nka0 13.06.12, 09:53
    Tez podlało, na szczęście bez dodatkowych atrakcji. Przez pewien czas będzie wilgoć, ale ponoć od weekendu upały, to skorupka szybko sie na wierzchu grządek zrobi. W rowach melioracyjnych wody brak. W tym roku jeszcze nic się nie uzbierało. Ponieważ w poprzednich 2 latach ciągle stała, myślałam, że zawsze zapas wody w rowie będzie.
    --
    Nie trać czasu z kimś kto nie ma go, aby go spędzać z tobą.
  • asta6265 13.06.12, 12:49
    U nas też lało. Lało w nocy, leje teraz i zapowiada się do końca dnia. Na dworze pachnie świeżością, ptaszki śpiewają, waleriana wylana pod okna 3:) 3:-) ;-) ;) jest super!
    --
    http://www.suwaczek.pl/cache/d567ab5914.png
  • se_nka0 13.06.12, 14:40
    :)
    Od piątku ma być cieplej, póki co niech podlewa
    --
    Nie trać czasu z kimś kto nie ma go, aby go spędzać z tobą.
  • hesperia1 13.06.12, 14:53
    Deszcz waleriany nie zmyje?
  • asta6265 13.06.12, 17:39
    Nie ma szans polana na murze, rynna zatrzyma:)
    --
  • horpyna4 13.06.12, 18:05
    A nie ma tam na zewnątrz jakiejś wycieraczki? Bo i waleriana by wsiąkła, i kocie siki też...
  • asta6265 13.06.12, 21:12
    Oj Hopryno już nie chciałam być drobiazgowa i się rozpisywać, ale bądz spokojna super przemoknięta wycieraczka + kilka zbawiennych kropelek na niej też wylądowało, dodatkowo całkiem przypadkiem wlało mi się trochę do ich piwnicy, gdzie wciąż mają okno otwarte uuups. Będzie się działo, oj będzie:-P
    --
  • newill6 14.06.12, 00:44
    ...u mnie natomiast ciągle sucho,co prawda wczoraj pokropiło ale tyle co nic.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka