Dodaj do ulubionych

uwaga!achtung!wnimanije!

09.12.12, 22:06
www.iozn.pl/petycja/petycja
Edytor zaawansowany
  • leloop 10.12.12, 08:42
    nie chce napisać, ze to jakaś kosmiczna bzdura bo Bruksela zdolna jest do wszystkiego.
    wiem tyle, ze na rynku francuskim jest cala masa przeróżnych suplementów diet na bazie roślin dostępnych zarówno w aptekach jak i w supermarketach a zwłaszcza w sklepach bio, maja się dobrze i nie wygląda na to, ze by ich ubywało a wręcz przeciwnie. nawet lekarze coraz częściej przepisują leki na bazie wyciągów roślinnych gdy chodzi od drobne schorzenia.
  • lellapolella 10.12.12, 11:01
    sama nie wiem, Leloop, wczoraj to dostałam więc informuję na Wypadek ;) Też mi się to wydaje nieprawdopodobne ale z jednej strony- Bruksela i jej ekstrawaganckie pomysły, z drugiej nasz rząd, który nic nie wetuje choć może (patrz cała heca z ubojem rytualnym, którego stajemy się potentatem...). Może ktoś wie coś więcej i napisze.
  • yoma 10.12.12, 15:03
    Ja powiem tyle, że już widziałam na ten temat tekst bardzo alarmistyczny, zaczynający się od Stalina, Hitlera, Holokaustu i tysiąca wykrzykników i jadący w tym tonie przez dwie strony maszynopisu, po czym gdzieś na samym końcu było, o co chodzi, czyli że Bruksela chce nas pozbawić. Nie wierzę histerykom.
    --
    - Proszę państwa, całka z e do x jest tak idealna, że nawet PiS nie mógłby jej nic zarzucić.
  • niebieska.kokardka 10.12.12, 15:29
    Bo to jest problem, że media nie mówią wszystkiego. Z jednej strony wcale się nie zdziwię, jak to jest prawda ale z drugiej strony też wydaje się nieprawdopodobne.
    --
    Niebieska Kokardka

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka