Dodaj do ulubionych

Zdrowe przekaski

16.12.14, 15:58
Jednymi z moich ulubionych przekasek sa slone orzeszki. Jednymi z moich ulubionych sa popularne "nerkowce" z feliksa :) www.felixpolska.pl/produkty/orzechy-szlachetne
a wy co lubicie? :)
Edytor zaawansowany
  • 08.01.15, 15:33
    Moim niedawnym odkryciem jest krem czekoladowy z avocado i CHIPSY z jarmużu

M

blog o zdrowym odżywianiu przepisy

blog o zdrowym odżywianiu przepisy
  • 09.10.15, 10:57
    Suszone owoce!!
  • 24.09.15, 14:21
    Ja ostatnio próbowałam Montesnack i powiem ze szczerze polecam. Jest pyszny troche podobny do mlecznej kanapki tylko smaczniejszy, bardziej intensywny. Przeanalixowalam skład mozna smialo zaliczyc Montesnack do zdrowych przekąsek.
  • 25.09.15, 10:36
    Witam, ja również miałam okazje próbować tych mlecznych kanapek i muszę przyznać że wiem dlaczego moje dzieci chcą je jeść . Do tej pory uważałam że to sam cukier nic więcej ale przekonałam się że są nie tylko smaczne ale i pożywne . POLECAM wszystkim
  • 07.10.15, 13:52
    A jaką 'zdrowiznę' zawierają?
  • 07.10.15, 15:07
    Gdy pierwszy raz spróbowałam, tylko jedno słowo przychodziło mi na myśl Wow:) batonik po prostu rozpływał się w ustach. Pyszne mleczne nadzienie i czekoladowy biszkopt spełnił moje najśmielsze wyobrażenie. Po skosztowaniu chciałam zjeść kolejny i następny i jeszcze jeden. Jednak moje kochane urwisy z szybkością błyskawicy zjadły te pyszne batoniki. Serdecznie polecam. To dobry pomysł, na drugie śniadanie dla maluchów, dzięki nim wiem, że sprawię im wielką radość.
  • 25.10.15, 16:03
    ostatnio razem z dziećmi spróbowaliśmy nowej przekąski-montesnack.Bardzo pyszna,mogę polecić.Kilka razy dałam dzieciom do szkoły na drugie śniadanie.Pożywne jest i mało tego,to naprawdę bardzo dobre.Nie wiem tylko,czy taka wygodna forma przekąski nie uzależnia mam i maluchów od zjadania np.owoców.Jednak raz na jakiś czas warto dzieciakom zaserwować pyszne drugie śniadanie.
  • 20.11.15, 13:33
    Bakalie, czyli nasiona słonecznika, nerkowce i żurawina. To moje ulubione trio!

--
    Delektuj się smakami!

ffstore.pl
  • 09.12.15, 08:53
    Też lubię mleczne kanapki, a coś na szybką przekąskę na śniadanie (ile można jeść kanapki :/
  • 11.12.15, 12:26
    suszone jabłuszka :D polecam. Je sie jak chipsy, ale zdecydowanie zdrowsze :)
  • 20.10.16, 11:00
    warzywa z sosem z jogurtu naturalnego i przypraw i orzechy włoskie :)

----------------------------------------------------------------------------------
    100club.pl/artykuly/Naturalne-sposoby-radzenia-sobie-z-przeziebieniem,4234.html
  • 24.10.16, 12:53
    a owoce? jakie przekaski z owocow polecacie?
  • 30.01.17, 13:30
    anielica.wrzosowata napisał(a):

> a owoce? jakie przekaski z owocow polecacie?

ja ostatnio natrafiłam na fajną opcję - skomponuj musli. Wybiera się musli i do tego jest mnóstwo dodatków - owoców. Fajna alternatywa dla wybrednych ;) ja nie lubię gotowych mieszanek, bo zawsze cos mi w nich nie podchodzi... a tutaj wybieram to co chcę i mam pyszne śniadanie :) www.mojemusli.pl/skomponuj.html
  • 20.12.16, 15:49
    solone orzeszki nie są dobre, ja lubię chrupać świeże warzywa
  • 08.02.17, 16:18
    przekąski uwielbiam:) ale niestety mam raczej słabość do tych niezdrowych... z tych zdrowszych rzeczy to na pewno owoce w stylu banan

--
    szukamuslugi.com/uslugi/biuro-rachunkowe/
  • 21.03.17, 13:37
    Ostatnio znalazłam super stronę, gdzie zamawiam produkty. Bardzo spodobała mi się ta metoda robienia zakupów, nie tracę czasu w kolejkach, a przede wszystkim nie muszę nosić ciężkich siatek z zakupami . Składam zamówienie, a oni dostarczają mi je pod same drzwi :D A najważniejsze mam pewność, że są świeże i zdrowe
    ryneczek.zgora.pl/
    POLECAM :)
  • 04.05.17, 09:58
    ja znalazłem w internecie sklep z cała kategorią słonych przekąsek sklep jest firmy italimport. A znalazłem i zamawiałem już od nich takie produktu jak: Bottoli focaccie różne smaki, Extrudo różne chrupkie przekąski itp.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.