• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Axyven Dodaj do ulubionych

  • 16.03.10, 19:29
    Od pięciu miesięcy przyjmuję lek Axyven. na początku było super, humor
    dopisywał i w ogóle, ogólne zadowolenie z życia. Po drugim miesiącu
    zażywania - przeszło, szare życie, nic się nie chce. Od jakiegoś
    miesiąca mam doła nie z tej ziemi. Są dni, kiedy najchętniej nie
    wychodziłbym z domu, siedział i ryczeć się chce. Pewnego dnia już nawet
    myślałem jak najszybciej z sobą skończyć.
    Czy ktoś odczuwał podobne skutki po tym leku?
    Zaawansowany formularz
    • 16.03.10, 20:11
      Nigdy nie bralam tego akurat ale wydaje mi sie, ze nie jest to wina
      leku tylko Twojej choroby.Leki czasami nie pomagaja albo niektore
      pomagaja lepiej a inne gorzej.Zapytaj lekarza czy nie warto by bylo
      sprobowac jakis nowy lek ? 5 miesiecy na wyprobowanie dzialania to
      dlugo.
    • 11.04.10, 10:32
      cześć nie jesteś sam u mnie jest identycznie biorę go od 8 miechów tylko, że w między czasie jeszcze popijałem, może z tego powodu lek przestał działać, ale wydaje mi się, że bardzie prawdopodobne jest to iż lek zdążył się zaadoptować i przestał działać obecnie nie biorę żadnych leków i mam taki meksyk w głowie że nie ogarnim ani troche
      • 11.04.10, 16:45
        zdecydowanie bardziej prawdopodobne jest że lek działa tak samo tylko pogorszyło
        się bo popijałeś
        --
        wiosna. wiedziałam że tak będzie
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.