Dodaj do ulubionych

Concor Cor-czy ktos bral ten lek

11.05.10, 21:09
Witam serdecznie!
Prosilabym o opinie.
Lekarz przepisal mi Concor Cor 2,5 mg(mam brac rano pol tabl.)na kolatania
serca i wysoki puls.
Czy ktos z Was bral ten lek?
Jak sie po nim czuliscie?
Dziekuje.
Edytor zaawansowany
  • 12.05.10, 07:37
    Czy to jest forum o depresji czy o wszystkich problemach zdrowotnych?
    Jezeli o wszystkich ,to ja tez mam pytanie,czy ktos z was ma lub
    mial hemoroidy,jak sie z nimi czuliscie? :D
    A tak na powaznie to ten Twoj lek nazywa sie inaczej Bisoprolol i
    nalezy do lekow nasercowych z grupy beta-blockers.Tego akurat nie
    znam,ale bralem kiedys Metoprolol z tej samej grupy.One wszystkie
    dzialaja prawie identycznie.Z samej natury rzeczy te leki obnizaja
    cisnienie,jednym mniej innym wiecej.Mnie obnizaly do tego stopnia ,ze
    robilo mi sie slabo,dostawalem zawrotow glowy,mialem wrazenie ,ze za
    chwile strace przytomnosc.Po tygodniu moj kardiolog kazal mi ten lek
    odstawic i wiecej juz do beta-blockers nie wracalem.Sa inne leki
    obnizajace cisnienie i takowe jakis czas bralem bez zadnych skutkow
    ubocznych.
  • 14.05.10, 14:38
    Brałam ten lek przez pół roku,w takiej samej dawce jak ty masz przepisane.Miałam
    na początku zlecone pół tabletki rano i pół wieczorem,ale działanie było za
    mocne.Dla mnie lek rewelacyjny,pomógł mi na kolatanie serca i wysoki
    puls.Wspomagająco miałam jeszcze atarax i magnez.A podłożem miedzy innymi mojej
    choroby była depresja,więc nie pisz kolego ,że to nie to forum.Bo skoro jest
    otwarte to znaczy ,że dla wszystkich.Pozdrawiam.
  • 16.05.10, 17:09
    Zgadzam się z przedmówczynią.Ja zażywam propranolol 40 mg. 2 x
    dziennie.Badania serca i żył dobre natomiast mam zdiagnozowaną
    depresję.I to jest powód.Ostatnio dostałam Lafactin a po zażyciu
    jednej tabletki 75mg.rano dostałam wieczorem kołatania serca
    ciśnienie i puls wysoki.Męczyło mnie to całą noc.Nie wiem czy to na
    wskutek leku czy mojej depr.Czy może ktoś miał podobne objawy po tym
    leku?
  • 17.05.10, 20:20
    Ja dostałam propranol dodatkowo,gdyż on jest szybko działający.Concor jest
    lekiem który rozkłada się w czasie.Twojego nowego leku niestety nie znam.Ale
    poleciłabym Ci coś uspakajającego i dużą dawkę magnezu. Ja dodatkowo odbyłam
    sesję z psychologiem i koszmar minął.A swego czasu przebadał mnie
    kardiolog,gastrolog,rodzinny setki razy,badań zleconych całe mnóstwo.I wszystko
    było w normie.A deprecha i złe samopoczucie trzymało mnie półtora roku.Teraz po
    prostu się nie daję.I wiem ,że nie zbawię całego gówna tego świata.
  • 28.01.11, 13:27
    ewusia1974 napisała:

    > Witam serdecznie!
    > Prosilabym o opinie.
    > Lekarz przepisal mi Concor Cor 2,5 mg(mam brac rano pol tabl.)na kolatania
    > serca i wysoki puls.
    > Czy ktos z Was bral ten lek?
    > Jak sie po nim czuliscie?
    > Dziekuje.

    KOSZMARNIE!!!
    odstawiłam po 2 dniach, bo myślałam, że się uduszę!

  • 23.08.11, 10:00
    Skoro nie bierze Pani tego leku to ja bym była zainteresowana tym lekiem!!!!jeśli jeszcze jest.
    Proszę o jak najszybszą odpowiedz na meila;misio875@interia.pl!zalezy mi na czasie.Dziękuję.
  • 29.01.11, 06:38
    co Ci po informacji jak inni się po tym czuli, skoro wiadomo od zarania dziejów, że każdy reaguje indywidualnie w zależności od wielu czynników i nie ma sensu takich porównań przeprowadzać? listę ewentualnie pojawiających się skutków ubocznych masz na ulotce leku. resztę można skonsultować z lekarzem, który lek przepisał.

    --
    don't waste time or time will waste you

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.