Concor Cor-czy ktos bral ten lek Dodaj do ulubionych

  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Witam serdecznie!
    Prosilabym o opinie.
    Lekarz przepisal mi Concor Cor 2,5 mg(mam brac rano pol tabl.)na kolatania
    serca i wysoki puls.
    Czy ktos z Was bral ten lek?
    Jak sie po nim czuliscie?
    Dziekuje.
    • Czy to jest forum o depresji czy o wszystkich problemach zdrowotnych?
      Jezeli o wszystkich ,to ja tez mam pytanie,czy ktos z was ma lub
      mial hemoroidy,jak sie z nimi czuliscie? :D
      A tak na powaznie to ten Twoj lek nazywa sie inaczej Bisoprolol i
      nalezy do lekow nasercowych z grupy beta-blockers.Tego akurat nie
      znam,ale bralem kiedys Metoprolol z tej samej grupy.One wszystkie
      dzialaja prawie identycznie.Z samej natury rzeczy te leki obnizaja
      cisnienie,jednym mniej innym wiecej.Mnie obnizaly do tego stopnia ,ze
      robilo mi sie slabo,dostawalem zawrotow glowy,mialem wrazenie ,ze za
      chwile strace przytomnosc.Po tygodniu moj kardiolog kazal mi ten lek
      odstawic i wiecej juz do beta-blockers nie wracalem.Sa inne leki
      obnizajace cisnienie i takowe jakis czas bralem bez zadnych skutkow
      ubocznych.
    • Brałam ten lek przez pół roku,w takiej samej dawce jak ty masz przepisane.Miałam
      na początku zlecone pół tabletki rano i pół wieczorem,ale działanie było za
      mocne.Dla mnie lek rewelacyjny,pomógł mi na kolatanie serca i wysoki
      puls.Wspomagająco miałam jeszcze atarax i magnez.A podłożem miedzy innymi mojej
      choroby była depresja,więc nie pisz kolego ,że to nie to forum.Bo skoro jest
      otwarte to znaczy ,że dla wszystkich.Pozdrawiam.
      • Zgadzam się z przedmówczynią.Ja zażywam propranolol 40 mg. 2 x
        dziennie.Badania serca i żył dobre natomiast mam zdiagnozowaną
        depresję.I to jest powód.Ostatnio dostałam Lafactin a po zażyciu
        jednej tabletki 75mg.rano dostałam wieczorem kołatania serca
        ciśnienie i puls wysoki.Męczyło mnie to całą noc.Nie wiem czy to na
        wskutek leku czy mojej depr.Czy może ktoś miał podobne objawy po tym
        leku?
    • Ja dostałam propranol dodatkowo,gdyż on jest szybko działający.Concor jest
      lekiem który rozkłada się w czasie.Twojego nowego leku niestety nie znam.Ale
      poleciłabym Ci coś uspakajającego i dużą dawkę magnezu. Ja dodatkowo odbyłam
      sesję z psychologiem i koszmar minął.A swego czasu przebadał mnie
      kardiolog,gastrolog,rodzinny setki razy,badań zleconych całe mnóstwo.I wszystko
      było w normie.A deprecha i złe samopoczucie trzymało mnie półtora roku.Teraz po
      prostu się nie daję.I wiem ,że nie zbawię całego gówna tego świata.
    • ewusia1974 napisała:

      > Witam serdecznie!
      > Prosilabym o opinie.
      > Lekarz przepisal mi Concor Cor 2,5 mg(mam brac rano pol tabl.)na kolatania
      > serca i wysoki puls.
      > Czy ktos z Was bral ten lek?
      > Jak sie po nim czuliscie?
      > Dziekuje.

      KOSZMARNIE!!!
      odstawiłam po 2 dniach, bo myślałam, że się uduszę!

    • co Ci po informacji jak inni się po tym czuli, skoro wiadomo od zarania dziejów, że każdy reaguje indywidualnie w zależności od wielu czynników i nie ma sensu takich porównań przeprowadzać? listę ewentualnie pojawiających się skutków ubocznych masz na ulotce leku. resztę można skonsultować z lekarzem, który lek przepisał.

      --
      don't waste time or time will waste you

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.