Dodaj do ulubionych

Dobry Psychiatra Warszawa najlepiej z Sobieskiego

09.03.11, 09:39
Witam
Czy ktoś z Panstwa dysponuje adresem lub namiarami lub przynajmniej nazwiskiem dobrego psychiatry z Wawy , najlepiej gdyby był to pracownik z Insty. na Sobieskiego , np. ordynator oddziału afektów lub ktoś troche wyższy rangą. ,mój mail porter737@wp.pl
Obserwuj wątek
    • awanturka Re: Dobry Psychiatra Warszawa najlepiej z Sobiesk 09.03.11, 12:30
      Prof. nadzw. dr hab. n.med. Łukasz Święcicki - z tego co wiem - ordynator odziału chorób afektywnych w IPiN (nie wiem czy jeszcze jest - na pewno był ordynatorem)

www.rankinglekarzy.pl/lekarz/20250/lukasz-Swiecicki/psychiatra/Warszawa.

Wiem, że ma prywatny gabinet.

A teraz czekam na podziękowania ;)
      • awanturka link się nie otwiera bo na końcu linku jest kropka 09.03.11, 12:35
        link się nie otwiera bo na końcu linku jest kropka, której nie powinno być. skopiuj ladres w okno przeglądarki i usuń tę kropkę - powinnaś wejść bez problemów na własciwą stronę.

Zresztą nie wiem po co to wszystko piszę, prosciej przecież podać właściwy link !!

www.rankinglekarzy.pl/lekarz/20250/lukasz-Swiecicki/psychiatra/Warszawa
            • agi4 Re: 30.03.11, 13:12
              ja poproszę o kogoś z Pl. Narutowicza i może kogoś kto i w Zusie praktykuje-potrzebuje pilnie pomocy w interpretacji sytuacji, moja lekarka zupelnie sie pogubila....
        • tlustaklucha Re: link się nie otwiera bo na końcu linku jest k 03.04.11, 20:59
          awanturko, ale tam nigdzie nie znalazłam kontaktu do niego. wszędzie jest tylko ten mail. myślisz, że trzeba do niego napisać na ten mail ipinu? przepraszam, ze pytam, ale jestem skrajnie niedecyzyjna w tym stanie. szukam kolejnego lekarza, bo tegretol mnie wgniata w ziemie doslownie, a ten, co chodze teraz, mowi, ze mma jeszcze zwiekszyc dawke.
          • kara.mija Re: link się nie otwiera bo na końcu linku jest k 05.04.11, 12:29
            W IPiN są zapisy ostatniego dnia miesiąca lub w ostatni poniedziałek miesiąca (dokładnie nie wiem ale coś takiego) na kolejny miesiąc - zawsze stoi długa kolejka i z tego co wiem to trudno sobie wybrać lekarza - przydzielają co jest a i tak dla wszystkich nie starcza ......
            --
            Apetyt mam wielki - zjadam i przestawiam literki.
            Mały Maciek i Wielcy Czarodzieje
            • tlustaklucha Re: link się nie otwiera bo na końcu linku jest k 05.04.11, 23:15
              no wiem właśńie, ale awanturka napisała, że on ma prywatny gabinet i chciałam prywatnie iść. już napisałam do niego na ten mail i odpisał, że nie ma czasu teraz się zajmować.
              ku..., jestem w dupie... nie wiem, do kogo iść. naprawdę jest bardzo zle. liczyłam na ten kontakt. nie mogę brać tegretolu, który mi zapisało dwóch lekarzy bo motywacja i napęd po nim siadają mi do zera. nie mogę się podnieśc z łóżka, nawet na dawce 200mg. z kolei bez mniego mam potworne myłśi samobójcze i ołowiane ciało.
              boże nie wiem, co robić. do kogo iść, nie wiem...
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka