• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

klinika prywatna w leczeniu depresji i nerwicy?

• 16.04.13, 19:58
    Znacie moze jakis adres kliniki najlepiej prywatnej w ktorej lecza depresje i nerwice.
    Pilnie potrzebny adres najlepiej w wojewodztwie dolnoslaskim lub slaskim.
    Edytor zaawansowany
    • 17.04.13, 11:45
      Moszna okolice Prudnika, Centrum Leczenia Nerwic (leczą też depresję), można przyjechać prywatnie (wtedy się nie czeka) lub z NFZ (wtedy czeka się długo). Kiedyś mieściło się to w pięknym zamku (znajdź zdjęcia w necie). teraz z zamku zrobili hotel a dla CTN zbudowano pawilon.
    • 20.06.13, 15:12
      Też szukam takiej kliniki dla znajomego, tylko że w okolicach Łodzi, znacie coś? Znajomi mówili mi o Inventivie w Tuszynie, ale sam nie wiem. Jeśli coś wiecie, dajcie znać.
    • 29.09.13, 09:24
      jesteśmy w lubelskim - Zielona Klinika, Ośrodek Leczenia i Rehabilitacji. Specjalizujemy się w depresjach i nerwicach.
      --
      Prywatna Zielona Klinika - Leczenie depresji, uzależnień, kryzysów, psychoonkologia www.zielonaklinika24.pl
      • 04.07.15, 16:18
        Ja polecam ośrodek pod Poznaniem, nazywa się Arcus. Mają bardzo dobrych specjalistów, a nawet fizjoterapeutkę, która wykonuje masaże lecznicze :). Mi bardzo pomogło to, że zmieniłam miejsce i że terapia trwała kilka godzin dziennie, bo kiedy chodziłam do terapeuty w moim miejscu zamieszkania raz w tygodniu (a i to nie zawsze było możliwe), to niezbyt mi to pomagało.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.