08.11.17, 19:33
Potrzebuje wsparcia bo juz stracilam nadzieje ze bedzie dobrze. Czuje sie nienajlepiej z epizodu mieszanego zostal depresyjny. Obecnie biore siedze w domu na zwolnieniu lekarskim i w zasadzie nie mam motywacji do niczego. Chce wrocic do pracy, o ile mnie nie wywala za zwolnienia, i caly tydz przezywam ze musze pojsc np do fryzjera by nie straszyc. Biore 5lekow psychiatrycznych i wielkie g z tego jest. Owszem LPD dopiwro od 3dni ale on nie zadziala.
Przez ostatni rok oprocz 3msc normy na kwetaplexie 600mg ciagle mam stan mieszany/depresyjny/mieszany...
Trace nadzieje bo stan fiz wcale nie jest lepszy i nie tak to powinno wygladac.
Coraz czesciej mam mysl by odstawic chemie i zobaczyc jak jeat naprawde. Poki co tylko mysle o tym.

--
Ci, których najtrudniej kochać najbardziej tego potrzebują.
Edytor zaawansowany
  • 08.11.17, 22:53
    Nie odstawiamy leków, antydepresanty zaczynają działać dopiero po 2 tygodniach.

--
    www.youtube.com/watch?v=Lb4I4MH7PWk

inspiracjemoje.blogspot.com/
  • 09.11.17, 09:43
    Oddział dzienny?

--
    Kiedy kończy się nadzieja, zaczyna się groza
  • 09.11.17, 12:13
    LPD bire twn ktory bralam juz jako pierwszy i on przestal z czaaem dzialac wiec dlaczego twraz ma zadzialac?
    Co do oddz dziennego to nie wiem czy sie kwalifikuje bo padalo ostatnio z ust lekarza oddz stacjonarny. Poki co chcialabym sprobowac wrocic do pracy bo zwolnienie mam do pt.

--
  • 11.11.17, 12:51
    Przylapalam sie na tym ze po LPD oczekuje hipomanii bo jej potrzebuje, nic mniej nie bedzie zadawalajace...

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.