Dodaj do ulubionych

Porzucone leczenie, pogorszenie samopoczucia

17.05.18, 15:16
Hej, mam do Was ważne pytanie. Bez zbędnych opowieści - leczę się na dwubiegunówkę/depresję (bo co lekarz to inna opinia) ze stanami psychotycznymi od około 5 lat. Przez ostatni rok cały czas byłam na lekach i pod opieką psychiatry, ale z racji tego, że wizyty kosztowały krocie, leki drugie tyle to pół roku temu przestałam chodzić do lekarza i brać leki. Teraz moje pytanie - znacie jakiegoś psychiatrę w Warszawie na NFZ, do którego nie ma kolejki na rok? Czy możliwe jest znalezienie w ogóle dobrego lekarza na fundusz?
Edytor zaawansowany
  • nebelowa 18.05.18, 10:51
    Troche nie rozumiem dlaczego na NFZ ma byc niedobry, a prywatnie swietny. Jak to wyglada w wypadku gdy lekarz pracuje i na NFZ i prywatnie? Po ktorej stronie tabeli jest wowczas umieszczany?
    Ja jesli o Warszawe chodzi nie pomoge, ale jest kilka osob na forum. Odstawiajac leki odbezpieczylas zapalnik.
    Jezeli jest zle to na izbe przyjec, tam przeciez powinnas dostac tez recepte, a biorac leki czekac na wizyte - pytanie do forumowiczow - czy mam racje, bo nie znam polskich realiow
  • mardaani.74 18.05.18, 11:53
    Masz rację.

--
    Kiedy kończy się nadzieja, zaczyna się groza

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.